Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (ŻM)

  • Trener MOSM Tychy (ŻM):

    Tomasz Cichoń

  • Goście:

    JKH GKS Jastrzębie (ŻM)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie (ŻM):

    Zbigniew Wróbel

  • Wynik:

    6:2 (2:0, 1:1, 3:1)

  • Data:

    16.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    18:20

  • Sędzia główny:

    Marcin Majta, Łukasz Barutowicz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 16:06 EQ

Machnik Mikołaj

2:0 19:09 EQ

Kościelniak Francisz.

3:0 38:46 EQ

Kościelniak Francisz. Sokół Mateusz

3:1 39:55 EQ

Sikora II Łukasz

4:1 40:37 EQ

Bochyński Piotr

5:1 48:09 EQ

Sokół Mateusz Bochyński Piotr

5:2 55:24 -1

Sikora II Łukasz Galant Antoni

6:2 58:00 +2

Bochyński Piotr Sokół Mateusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:39 Skowroński Aleksand. MOSM Tychy (ŻM) 2 Atak kolanem
52:02 Wałęga Mateusz JKH GKS Jastrzębie (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
56:57 Jacak Wojciech JKH GKS Jastrzębie (ŻM) 2 Atak łokciem
57:51 Jasnos Kacper JKH GKS Jastrzębie (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MOSM Tychy (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
82 Juszczyk Mikołaj 34:58 0 0 0 0
2 Fuchs Maksymilian 25:02 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
45 Sokół Mateusz 1 2 3 0
11 Skowroński Aleksand. 0 0 0 2
95 Kantor Igor 0 0 0 0
68 Bochyński Piotr 2 1 3 0
15 Żuryński Tymoteusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Majkowski Filip 0 0 0 0
44 Nowak Wincent 0 0 0 0
37 Machnik Mikołaj 1 0 1 0
74 Kościelniak Francisz. 2 0 2 0
97 Janik Daniel 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Plewnia Emil 0 0 0 0
18 Sobecki Wiktor 0 0 0 0
27 Marczyk Bartosz 0 0 0 0
33 Stochmiałek Borys 0 0 0 0
32 Tarnawski Antoni 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Bewersdorf Marcel 0 0 0 0
24 Włodarczyk Leon 0 0 0 0
81 Bednarek Oliwier 0 0 0 0
69 Wołodźko Filip 0 0 0 0
29 Harańczyk Adam 0 0 0 0

JKH GKS Jastrzębie (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Szczęsny Maksymilian 40:00 3 0 3 0
11 Kucaj Marek 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Jasnos Kacper 0 0 0 2
17 Górny Paweł 0 0 0 0
35 Sikora II Łukasz 2 0 2 0
96 Wałęga Mateusz 0 0 0 2
24 Galant Antoni 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Jacak Wojciech 0 0 0 2
77 Woźniak Jan 0 0 0 0
10 Dylewski Olaf 0 0 0 0
44 Nietrzebka Maksym. 0 0 0 0
20 Kijas Michał 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Rzekanowski Aleksan. 0 0 0 0
98 Zając II Jakub 0 0 0 0
15 Nowak Dawid 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
56 Oleksy Antoni 0 0 0 0
33 Krzyształa Mateusz 0 0 0 0