Informacje
  • Gospodarze:

    KS K-ce Naprzód Janów (ŻM)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów (ŻM):

    Łukasz Kulik

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM):

    Piotr Majewski

  • Wynik:

    6:10 (3:2, 1:3, 2:5)

  • Data:

    11.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:45

  • Sędzia główny:

    Mateusz Gwiozda, Patrycja Pirogowicz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:17 EQ

Bytom Grzegorz Zakrzewska Małgorz., Wojciechowski Bart.

2:0 04:38 EQ

Cichy Paweł Jaromin Wojciech

2:1 10:46 EQ

Mares Maxmilian Lasak Tomas

3:1 11:35 EQ

Cichy Paweł Skoczylas Jakub

3:2 15:05 +1

Zapała Julian Mares Maxmilian

3:3 21:29 EQ

Nowak Cyprian Mól Julian

3:4 34:03 +1

Lasak Tomas Mares Maxmilian, Pazdernik Rene

4:4 35:40 EQ

Bytom Grzegorz Łukaszewski Igor

4:5 36:58 EQ

Nowak Cyprian

5:5 41:34 -1

Bytom Grzegorz Wojciechowski Bart.

5:6 43:05 EQ

Lasak Tomas Sajnóg Bartosz

5:7 43:44 EQ

Lasak Tomas Mares Maxmilian, Pazdernik Rene

5:8 45:01 EQ

Nowak Cyprian Klich Michał

6:8 50:41 EQ

Bytom Grzegorz Cichy Paweł, Wojciechowski Bart.

6:9 53:20 EQ

Lasak Tomas Mares Maxmilian

6:10 56:43 EN

Mares Maxmilian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
13:01 Dzik Kamil KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 2 Zahaczenie
13:56 Jaromin Wojciech KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:28 Lizak Daniel KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:28 Wilczak Paweł KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:01 Michalik Mateusz UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
32:32 Wojciechowski Bart. KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
39:59 Zakrzewska Małgorz. KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:21 Klich Michał UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
54:51 Nowak Cyprian UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 2 Uderzenie kijem

Składy

KS K-ce Naprzód Janów (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
32 Kirstein Igor 34:03 4 0 4 0
1 Mula Piotr 24:29 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Łukaszewski Igor 0 1 1 0
36 Jaromin Wojciech 0 1 1 2
5 Skoczylas Jakub 0 1 1 0
44 Cichy Paweł 2 1 3 0
30 Wilczak Paweł 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Dzik Kamil 0 0 0 2
7 Świątkowski Jakub 0 0 0 0
42 Bytom Grzegorz 4 0 4 0
31 Wojciechowski Bart. 0 3 3 2
26 Zakrzewska Małgorz. 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bensz Dawid 0 0 0 0
38 Jędruszczak Mikołaj 0 0 0 0
43 Lizak Daniel 0 0 0 2
33 Malinowska Maja 0 0 0 0
37 Wróbel Weronika 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Wróbel II Szymon 0 0 0 0

UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
7 Skowron Wiktor 28:53 3 0 3 0
1 Koziarski Filip 31:07 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Pospiech Jakub 0 0 0 0
81 Sajnóg Bartosz 0 1 1 0
24 Pytel Łukasz 0 0 0 0
97 Ungrowski Maciej 0 0 0 0
16 Libricht Seweryn 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Mól Julian 0 1 1 0
19 Własiuk Marcin 0 0 0 0
9 Klich Kamil 0 0 0 0
17 Nowak Cyprian 3 0 3 2
20 Klich Michał 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Klich Krzysztof 0 0 0 0
55 Dybich Wojciech 0 0 0 0
8 Furmański Wojciech 0 0 0 0
6 Zapała Julian 1 0 1 0
32 Rech Wojciech 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
75 Pazdernik Rene 0 2 2 0
25 Michalik Mateusz 0 0 0 2
10 Mares Maxmilian 2 4 6 0
87 Lasak Tomas 4 1 5 0