Informacje
  • Gospodarze:

    KH Dębica (ŻS)

  • Trener KH Dębica (ŻS):

    Arkadiusz Burnat, Krzysztof Rostkowski

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (ŻS)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (ŻS):

    Robert Piecha

  • Wynik:

    1:13 (0:5, 0:3, 1:5)

  • Data:

    05.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:30

  • Godzina zakończenia:

    16:30

  • Sędzia główny:

    Jacek Szwed

  • Sędzia liniowy:

    Bernard Smagacz, Dawid Giełbaga

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 06:42 EQ

Ćwiek Przemysław Tondryk Jakub

0:2 09:41 EQ

Ćwiek Przemysław

0:3 11:32 EQ

Płatacz Piotr

0:4 12:48 EQ

Ziober Adrian Kot Radosław

0:5 19:41 EQ

Kożuch Franciszek

0:6 20:11 EQ

Ziober Adrian

0:7 28:10 EQ

Ćwiek Przemysław

0:8 31:46 EQ

Noworyta Antoni Tondryk Jakub

0:9 46:12 EQ

Płatacz Piotr

1:9 51:44 +1

Czernecki Piotr Buszek Karol

1:10 51:55 EQ

Ziober Adrian Staniecko Mateusz

1:11 52:29 EQ

Ziober Adrian Staniecko Mateusz

1:12 52:53 EQ

Tondryk Jakub Wiśniowski Mateusz

1:13 55:26 EQ

Ziober Adrian Kot Radosław, Ćwiek Przemysław

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
36:48 Kuta Julia KH Dębica (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:35 Płatacz Piotr UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
43:35 Pado Dariusz KH Dębica (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
43:45 Paul Oliwier UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
50:57 Kożuch Franciszek UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Uderzenie kijem

Składy

KH Dębica (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Bojarski Cyryl 30:22 33 26 7 78
2 Bryt Tymoteusz 29:38 34 28 6 82

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Stasiowski Szymon 0 0 0 0
9 Maniak Roksana 0 0 0 0
11 Ciszek Karol 0 0 0 0
20 Cebula Julian 0 0 0 0
12 Bujak Krzysztof 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Sajdak Konrad 0 0 0 0
5 Pado Dariusz 0 0 0 2
13 Kuta Julia 0 0 0 2
24 Niedzielski Mateusz 0 0 0 0
7 Bobulski Łukasz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Kuzel Eryk 0 0 0 0
18 Pizoń Bruno 0 0 0 0
21 Czernecki Piotr 1 0 1 0
8 Buszek Karol 0 1 1 0
27 Klauda Tymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kołtunik Seweryn 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Rydzoń Kacper 29:38 11 10 1 90
9 Bik Nataniel 30:22 9 9 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Staniecko Mateusz 0 2 2 0
99 Ćwiek Przemysław 3 1 4 0
20 Wanat Aleksander 0 0 0 0
37 Kot Radosław 0 2 2 0
7 Ziober Adrian 5 0 5 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Noworyta Antoni 1 0 1 0
6 Płatacz Paweł 0 0 0 0
92 Połącarz Jan 0 0 0 0
53 Płatacz Piotr 2 0 2 2
17 Wiśniowski Mateusz 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Furman Karol 0 0 0 0
11 Tondryk Jakub 1 2 3 0
70 Kożuch Franciszek 1 0 1 2
55 Paul Oliwier 0 0 0 2