Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS):

    Tomasz Wolanin

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (ŻS)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (ŻS):

    Robert Piecha

  • Wynik:

    3:10 (1:2, 1:3, 1:5)

  • Data:

    28.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:30

  • Godzina zakończenia:

    15:15

  • Sędzia główny:

    Mirosław Cybuch, Jakub Mołoń

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:32 +1

Orzechowski Arkad. Izdebski Jakub

1:1 07:57 +1

Ziober Adrian Tondryk Jakub

1:2 12:07 EQ

Ziober Adrian Tondryk Jakub

1:3 21:59 EQ

Ziober Adrian Wiśniowski Mateusz

1:4 22:16 EQ

Ziober Adrian Staniecko Mateusz

1:5 23:17 +1

Ćwiek Przemysław Ziober Adrian

2:5 38:17 EQ

Klucznik Szymon Samborski Leon

2:6 41:53 EQ

Wanat Aleksander

2:7 46:29 EQ

Ziober Adrian

2:8 48:07 EQ

Ćwiek Przemysław Tondryk Jakub

2:9 56:31 -1

Ziober Adrian Staniecko Mateusz

3:9 58:42 EQ

Samborski Leon Marczak Bartosz

3:10 59:53 EQ

Tondryk Jakub Ziober Adrian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:02 Noworyta Antoni UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
07:05 Serwatko Jakub UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:44 Marczak Bartosz UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
34:40 Płatacz Piotr UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Uderzenie kijem
49:05 Orzechowski Arkad. UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
54:56 - UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Marczak Karol 00:00 10 0 10 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Marczak Bartosz 0 1 1 2
91 Serwatko Jakub 0 0 0 2
97 Bąk Miłosz 0 0 0 0
96 Klucznik Szymon 1 0 1 0
67 Kulikowski Kajetan 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Sobolewski Mikołaj 0 0 0 0
71 Wolanin Oliwier 0 0 0 0
14 Samborski Leon 1 1 2 0
13 Orzechowski Arkad. 1 0 1 2
95 Ząbkiewicz Jan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Haduch Emil 0 0 0 0
10 Izdebski Jakub 0 1 1 0

UKH Unia Oświęcim (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Rydzoń Kacper 00:00 3 0 3 0
9 Bik Nataniel 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Staniecko Mateusz 0 2 2 0
99 Ćwiek Przemysław 2 0 2 0
20 Wanat Aleksander 1 0 1 0
11 Tondryk Jakub 1 3 4 0
7 Ziober Adrian 6 2 8 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Noworyta Antoni 0 0 0 2
6 Płatacz Paweł 0 0 0 0
92 Połącarz Jan 0 0 0 0
53 Płatacz Piotr 0 0 0 2
17 Wiśniowski Mateusz 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Furman Karol 0 0 0 0
70 Kożuch Franciszek 0 0 0 0
55 Paul Oliwier 0 0 0 0