Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Cracovia (ŻS)

  • Trener MKS Cracovia (ŻS):

    Daniel Laszkiewicz

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (ŻS)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (ŻS):

    Robert Piecha

  • Wynik:

    4:3 (3:1, 0:1, 1:1)

  • Data:

    14.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:00

  • Godzina zakończenia:

    11:50

  • Sędzia główny:

    Krzysztof Zawiłowicz, Konrad Siemek

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:04 EQ

Gumiński Szymon Hudziak Filip

1:1 11:20 EQ

Ziober Adrian Kot Radosław

2:1 13:26 EQ

Hudziak Filip Gumiński Szymon

3:1 16:53 EQ

Parcz Jakub Hudziak Filip

3:2 27:31 EQ

Ziober Adrian Staniecko Mateusz

4:2 47:31 EQ

Pabis Maciej

4:3 50:47 EQ

Połącarz Jan Staniecko Mateusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
19:39 Ziober Adrian UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:04 Olszewska Magdalena MKS Cracovia (ŻS) 2 Zahaczenie
24:39 Staniecko Mateusz UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
28:00 Hudziak Filip MKS Cracovia (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

MKS Cracovia (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
22 Hudziak Alicja 60:00 3 0 3 0
2 Trubchyk Uladzislau 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Isztok Nikola 0 0 0 0
24 Tytar Mykhaylo 0 0 0 0
12 Parcz Jakub 1 0 1 0
15 Gumiński Szymon 1 1 2 0
23 Hudziak Filip 1 2 3 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kurek Maciej 0 0 0 0
18 Dziobek Mikołaj 0 0 0 0
20 Olszewska Magdalena 0 0 0 2
19 Hajda Igor 0 0 0 0
13 Pabis Maciej 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Ganew Karol 0 0 0 0
21 Wójcik Maciej 0 0 0 0
16 Firek Amelia 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Zhmvidov Yahor 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Rydzoń Kacper 00:00 0 0 0 0
9 Bik Nataniel 58:35 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Staniecko Mateusz 0 2 2 2
99 Ćwiek Przemysław 0 0 0 0
20 Wanat Aleksander 0 0 0 0
37 Kot Radosław 0 1 1 0
7 Ziober Adrian 2 0 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Noworyta Antoni 0 0 0 0
6 Płatacz Paweł 0 0 0 0
92 Połącarz Jan 1 0 1 0
53 Płatacz Piotr 0 0 0 0
17 Wiśniowski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Langner Aleksandra 0 0 0 0
55 Paul Oliwier 0 0 0 0
70 Kożuch Franciszek 0 0 0 0