1:2 k.

(0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1k)

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS):

    Tomasz Wolanin

  • Goście:

    MKS Cracovia (ŻS)

  • Trener MKS Cracovia (ŻS):

    Daniel Laszkiewicz

  • Wynik:

    1:2 k. (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1k)

  • Data:

    30.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:30

  • Godzina zakończenia:

    13:20

  • Sędzia główny:

    Jakub Mołoń, Daniel Darosz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 51:17 -1

Wojnar Adrian Izdebski Jakub

1:1 58:34 EQ

Pabis Maciej Łasocha Mateusz

1:2 65:00 PS

Pabis Maciej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:25 Pabis Maciej MKS Cracovia (ŻS) 2 Uderzenie kijem
13:40 Wolanin Oliwier UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:09 - MKS Cracovia (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
22:32 Wolanin Oliwier UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:22 Ganew Karol MKS Cracovia (ŻS) 2 Przeszkadzanie
32:55 Orzechowski Arkad. UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) 2 Uderzenie kijem
36:54 Sarapultsev Yehor MKS Cracovia (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:37 Klucznik Szymon UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
52:30 Kurek Maciej MKS Cracovia (ŻS) 2 Przeszkadzanie
53:39 - MKS Cracovia (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Marczak Karol 60:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Bąk Miłosz 0 0 0 0
51 Sobolewski Mikołaj 0 0 0 0
19 Marczak Bartosz 0 0 0 0
96 Klucznik Szymon 0 0 0 2
67 Kulikowski Kajetan 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Wojnar Adrian 1 0 1 0
71 Wolanin Oliwier 0 0 0 4
14 Samborski Leon 0 0 0 0
13 Orzechowski Arkad. 0 0 0 2
10 Izdebski Jakub 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
95 Ząbkiewicz Jan 0 0 0 0
8 Haduch Emil 0 0 0 0

MKS Cracovia (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Trubchyk Uladzislau 19:53 1 0 1 0
3 Firek Kamil 40:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Tytar Mykhaylo 0 0 0 0
12 Parcz Jakub 0 0 0 0
15 Gumiński Szymon 0 0 0 0
8 Sarapultsev Yehor 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kurek Maciej 0 0 0 2
18 Dziobek Mikołaj 0 0 0 0
13 Pabis Maciej 1 0 1 2
19 Hajda Igor 0 0 0 0
23 Hudziak Filip 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Ganew Karol 0 0 0 2
14 Łasocha Mateusz 0 1 1 0
21 Wójcik Maciej 0 0 0 0
11 Rentel Adrian 0 0 0 0
7 Firek Amelia 0 0 0 0