Informacje
  • Gospodarze:

    UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS)

  • Trener UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS):

    Adrian Chabior

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (ŻS)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (ŻS):

    Robert Piecha

  • Wynik:

    4:3 (3:0, 1:3, 0:0)

  • Data:

    14.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:00

  • Godzina zakończenia:

    11:50

  • Sędzia główny:

    Nikifor Szczerba , Jarosław Bryniarski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:48 EQ

Machał Mateusz Majerczyk Tomasz, Nosal Emilia

2:0 08:40 EQ

Machał Mateusz

3:0 19:03 EQ

Majerczyk Tomasz

4:0 28:32 EQ

Makuch Paweł Sobczak Michał

4:1 31:03 +1

Ziober Adrian Ćwiek Przemysław

4:2 35:36 +1

Staniecko Mateusz Płatacz Paweł, Ziober Adrian

4:3 39:53 EQ

Ćwiek Przemysław

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:39 Nosal Emilia UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:15 Staniecko Mateusz UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Atak kolanem
12:15 Staniecko Mateusz UKH Unia Oświęcim (ŻS) 10 Kara za niesportowe zachowanie
30:11 Bober Dominik UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) 2 Atak łokciem
34:02 Sobczak Michał UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:00 Majerczyk Tomasz UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS) 2 Wysoki kij
58:40 Staniecko Mateusz UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKS KTH Krynica-Zdrój (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
23 Chabior Szymon 60:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Makuch Maksym 0 0 0 0
5 Bober Dominik 0 0 0 2
91 Majerczyk Tomasz 1 1 2 2
79 Ptaszek Tomasz 0 0 0 0
95 Zieja Zuzanna 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Nosal Emilia 0 1 1 2
33 Sobczak Michał 0 1 1 2
8 Machał Mateusz 2 0 2 0
11 Klimczak Wiktor 0 0 0 0
20 Zygmunt Franciszek 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Baut Bartosz 0 0 0 0
15 Wszołek Oskar 0 0 0 0
65 Makuch Paweł 1 0 1 0

UKH Unia Oświęcim (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Rydzoń Kacper 39:00 1 0 1 0
9 Bik Nataniel 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Staniecko Mateusz 1 0 1 14
99 Ćwiek Przemysław 1 1 2 0
20 Wanat Aleksander 0 0 0 0
37 Kot Radosław 0 0 0 0
7 Ziober Adrian 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Furman Karol 0 0 0 0
6 Płatacz Paweł 0 1 1 0
92 Połącarz Jan 0 0 0 0
53 Płatacz Piotr 0 0 0 0
17 Wiśniowski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Tondryk Jakub 0 0 0 0
70 Kożuch Franciszek 0 0 0 0
55 Paul Oliwier 0 0 0 0