3:7

(2:1, 1:4, 0:2)

Informacje
  • Gospodarze:

    KH Dębica (ŻS)

  • Trener KH Dębica (ŻS):

    Michał Wiktor

  • Goście:

    MKS Cracovia (ŻS)

  • Trener MKS Cracovia (ŻS):

    Daniel Laszkiewicz

  • Wynik:

    3:7 (2:1, 1:4, 0:2)

  • Data:

    13.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:14

  • Godzina zakończenia:

    12:55

  • Sędzia główny:

    Krzysztof Kloc

  • Sędzia liniowy:

    Brenard Smagacz, Dawid Giełbaga

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 14:07 EQ

Pado Dariusz

1:1 14:36 EQ

Isztok Nikola

2:1 19:38 EQ

Kołtunik Seweryn Łasko Łukasz

2:2 21:23 +1

Hajda Igor

2:3 22:58 EQ

Hajda Igor

2:4 29:14 EQ

Hudziak Filip

2:5 36:59 EQ

Gumiński Szymon

3:5 37:20 EQ

Bujak Krzysztof Kuta Julia

3:6 43:59 EQ

Hudziak Filip

3:7 50:23 EQ

Hudziak Filip

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:45 Pado Dariusz KH Dębica (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
20:43 Niedzielski Mateusz KH Dębica (ŻS) 2 Przeszkadzanie
38:28 Bujak Krzysztof KH Dębica (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:43 Kołtunik Seweryn KH Dębica (ŻS) 2 Atak kolanem
54:19 Czernecki Piotr KH Dębica (ŻS) 2 Trzymanie
54:19 Czernecki Piotr KH Dębica (ŻS) 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

KH Dębica (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Bojarski Cyryl 00:00 0 0 0 0
2 Bryt Tymoteusz 00:00 30 23 7 76

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Stasiowski Szymon 0 0 0 0
14 Maniak Roksana 0 0 0 0
7 Ciszek Karol 0 0 0 0
15 Cebula Julian 0 0 0 0
9 Bujak Krzysztof 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Sajdak Konrad 0 0 0 0
6 Pado Dariusz 1 0 1 2
18 Kuta Julia 0 1 1 0
24 Niedzielski Mateusz 0 0 0 2
3 Bobulski Łukasz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Czuluk Maciej 0 0 0 0
19 Łasko Łukasz 0 1 1 0
21 Czernecki Piotr 0 0 0 12
27 Buszek Karol 0 0 0 0
12 Klauda Tymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Kołtunik Seweryn 1 0 1 2
22 Kuzel Eryk 0 0 0 0
13 Pizoń Bruno 0 0 0 0
23 Rokita Antoni 0 0 0 0
29 Przywara Kajetan 0 0 0 0

MKS Cracovia (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Firek Kamil 00:00 13 12 1 92
1 Trubchyk Uladzislau 00:00 8 6 2 75

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Isztok Nikola 1 0 1 0
24 Tytar Mykhaylo 0 0 0 0
12 Parcz Jakub 0 0 0 0
15 Gumiński Szymon 1 0 1 0
23 Hudziak Filip 3 0 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kurek Maciej 0 0 0 0
18 Dziobek Mikołaj 0 0 0 0
6 Olszewska Magdalena 0 0 0 0
19 Hajda Igor 2 0 2 0
13 Pabis Maciej 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Ganew Karol 0 0 0 0
11 Zhmvidov Yahor 0 0 0 0
21 Wójcik Maciej 0 0 0 0
7 Firek Amelia 0 0 0 0
25 Łasocha Mateusz 0 0 0 0