Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ):

    Piotr Matlakiewicz

  • Goście:

    KS K-ce Naprzód Janów (MŁ)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów (MŁ):

    Jakub Radwan

  • Wynik:

    1:5 (1:0, 0:2, 0:3)

  • Data:

    04.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:30

  • Godzina zakończenia:

    19:20

  • Sędzia główny:

    Filip Gzik , Marcin Kołodziej

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 08:56 EQ

Skręt Julia Broś Teodor

1:1 22:43 EQ

Gruca Brian Hofman Jonasz

1:2 39:04 EQ

Chodor Błażej

1:3 49:10 EQ

Chodor Błażej Hofman Jakub

1:4 51:16 -1

Hofman Jonasz Hofman Jakub

1:5 55:35 EQ

Bensz Michał Barbach Bartosz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
25:01 Chodor Błażej KS K-ce Naprzód Janów (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
32:16 Babczyński Błażej KS K-ce Naprzód Janów (MŁ) 2 Przeszkadzanie
44:51 Sekunda Norbert UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
44:51 Babczyński Błażej KS K-ce Naprzód Janów (MŁ) 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
44:51 Babczyński Błażej KS K-ce Naprzód Janów (MŁ) 10 Kara za niesportowe zachowanie
47:03 Brzozowski II Szymon UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Przeszkadzanie
50:25 Bukowski Dawid KS K-ce Naprzód Janów (MŁ) 2 Trzymanie

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Twardy Maja 10:50 2 0 2 0
8 Wrona Oskar 49:10 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Brzozowski II Szymon 0 0 0 2
40 Zachariasz Olaf 0 0 0 0
12 Sekunda Norbert 0 0 0 2
36 Skręt Julia 1 0 1 0
5 Kućmierz Oliwier 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Machura Szymon 0 0 0 0
7 Brzezowski Igor 0 0 0 0
69 Bobbe Maciej 0 0 0 0
11 Kieler Emil 0 0 0 0
88 Broś Teodor 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Niekurzak Jakub 0 0 0 0
87 Sarnacki Tobiasz 0 0 0 0
77 Pospiech Wiktor 0 0 0 0

KS K-ce Naprzód Janów (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
19 Kaczyński Dawid 00:00 0 0 0 0
30 Kupka Paweł 60:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Chodor Błażej 2 0 2 2
37 Kruszyński Michał 0 0 0 0
66 Hofman Jonasz 1 1 2 0
87 Hofman Jakub 0 2 2 0
91 Gruca Brian 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Wojciechowski II Kac. 0 0 0 0
25 Sławski Mateusz 0 0 0 0
20 Szczypa Przemysław 0 0 0 0
47 Wojsław Adam 0 0 0 0
97 Koźmiński Patryk 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Kostorz Michał 0 0 0 0
11 Barbach Bartosz 0 1 1 0
77 Bukowski Dawid 0 0 0 2
15 Bensz Michał 1 0 1 0
5 Babczyński Błażej 0 0 0 14