Informacje
  • Gospodarze:

    JKH GKS Jastrzębie (MŁ)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie (MŁ):

    Mariusz Bernacki

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (MŁ)

  • Trener KH Polonia Bytom (MŁ):

    Tomasz Kowalczyk

  • Wynik:

    18:5 (5:0, 4:1, 9:4)

  • Data:

    18.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:30

  • Sędzia główny:

    Wojciech Czech

  • Sędzia liniowy:

    Marcin Miszek, Michał Żak

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:46 EQ

Szcześniak Jakub

2:0 02:33 EQ

Szcześniak Jakub

3:0 06:19 EQ

Lewek Marcel Szcześniak Jakub

4:0 10:15 EQ

Piechaczek Mateusz Magner Igor, Leśniok Adam

5:0 13:32 EQ

Szcześniak Jakub Misiak Łukasz

6:0 24:16 EQ

Stolarski Bartłomiej Fyda Kamil

7:0 26:29 EQ

Szcześniak Jakub

7:1 27:28 EQ

Koszel Oliwier Łoza Jakub

8:1 35:29 EQ

Bielaczyc Mikołaj Szcześniak Jakub, Onak Jakub

9:1 36:57 +1

Wojciechowski Seb. Zając Wiktor

9:2 41:18 -1

Łoza Jakub Jung Samuel

10:2 41:34 +1

Bielaczyc Mikołaj Piechaczek Jakub

10:3 44:28 +1

Zarański Oliwier Jaworski Oskar

11:3 45:47 EQ

Onak Jakub

12:3 49:41 EQ

Szcześniak Jakub

13:3 52:53 EQ

Zając Wiktor

14:3 53:12 EQ

Szcześniak Jakub Lewek Marcel

15:3 54:43 -1

Stolarski Bartłomiej

15:4 55:02 +1

Łoza Jakub

16:4 56:30 EQ

Zając Wiktor Wojciechowski Seb.

17:4 57:01 EQ

Szcześniak Jakub Bielaczyc Mikołaj

17:5 58:20 EQ

Jung Samuel Łoza Jakub

18:5 58:29 EQ

Zając Wiktor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
29:25 Kukliński Kacper KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Opóźnianie gry
36:11 Łozicki Tomasz KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
40:50 Koszel Oliwier KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
42:48 Stolarski Bartłomiej JKH GKS Jastrzębie (MŁ) 2 Przeszkadzanie
46:25 Piechaczek Mateusz JKH GKS Jastrzębie (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:13 Lisowski Wojciech KH Polonia Bytom (MŁ) 10 Kara za niesportowe zachowanie
53:59 Misiak Łukasz JKH GKS Jastrzębie (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

JKH GKS Jastrzębie (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Michalski Kacper 20:00 0 0 0 0
6 Mrowiec Mateusz 40:00 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Piechaczek Jakub 0 1 1 0
13 Onak Jakub 1 1 2 0
19 Fyda Kamil 0 1 1 0
26 Stolarski Bartłomiej 2 0 2 2
2 Poręba Maciej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Leszko Michał 0 0 0 0
14 Leśniok Adam 0 1 1 0
87 Osiadły Mikołaj 0 0 0 0
91 Zając Wiktor 3 1 4 0
77 Wojciechowski Seb. 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Wojciechowski Filip 0 0 0 0
17 Szcześniak Jakub 7 2 9 0
24 Mysłowski Szymon 0 0 0 0
9 Bielaczyc Mikołaj 2 1 3 0
25 Piechaczek Mateusz 1 0 1 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
39 Misiak Łukasz 0 1 1 2
4 Magner Igor 0 1 1 0
11 Lewek Marcel 1 1 2 0

KH Polonia Bytom (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
21 Nawrot Radosław 52:53 13 0 13 0
23 Bujak Julia 07:07 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Lisowski Wojciech 0 0 0 10
77 Zarański Oliwier 1 0 1 0
69 Jaworski Oskar 0 1 1 0
6 Kołodziej II Adam 0 0 0 0
32 Kołodziejczak Błażej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Sowa Alicja 0 0 0 0
18 Zięba Lena 0 0 0 0
81 Juszczak Agata 0 0 0 0
78 Wójcik Patrycja 0 0 0 0
4 Knur Kamil 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Kukliński Kacper 0 0 0 2
30 Łozicki Tomasz 0 0 0 2
8 Koszel Oliwier 1 0 1 2
44 Łoza Jakub 2 2 4 0
90 Majewski Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Jung Samuel 1 1 2 0