Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (MŁ)

  • Trener MOSM Tychy (MŁ):

    Krzysztof Majkowski

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ):

    Piotr Matlakiewicz

  • Wynik:

    7:1 (3:1, 2:0, 2:0)

  • Data:

    18.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:30

  • Godzina zakończenia:

    18:10

  • Sędzia główny:

    Mateusz Krzywda, X

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Zięba, Mateusz Kucharewicz

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:04 EQ

Drabik Rafał Sobecki Karol, Langner Oliwier

2:0 05:49 +1

Hanzel Patryk Kuc Piotr

2:1 08:01 EQ

Brzozowski II Szymon Broś Teodor, Kieler Emil

3:1 08:47 EQ

Langner Oliwier Drabik Rafał, Sobecki Karol

4:1 26:13 EQ

Langner Oliwier Sobecki Karol

5:1 32:41 +1

Charmuszko Maksym. Hanzel Patryk

6:1 44:15 EQ

Majchrzak Patryk

7:1 54:34 EQ

Janik Wiktor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:20 Niekurzak Jakub UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:30 Hanzel Patryk MOSM Tychy (MŁ) 2 Atak kolanem
27:06 Bobbe Maciej UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Zahaczenie
32:21 Sarnacki Tobiasz UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:07 Strużek Mateusz MOSM Tychy (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
38:02 Broś Teodor UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Zahaczenie
46:35 Figiel Paweł MOSM Tychy (MŁ) 2 Wysoki kij
51:57 Sekunda Norbert UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Atak łokciem
52:13 Kieler Emil UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
52:13 Langner Oliwier MOSM Tychy (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
52:13 Langner Oliwier MOSM Tychy (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
55:24 Brzozowski II Szymon UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

MOSM Tychy (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
27 Łącki Kacper 51:00 1 0 1 0
33 Szmigiel Sebastian 09:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Strużek Mateusz 0 0 0 2
11 Sobecki Karol 0 3 3 0
90 Nowak Maksymilian 0 0 0 0
87 Charmuszko Maksym. 1 0 1 0
78 Kuc Piotr 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Wisłocki Michał 0 0 0 0
91 Krawczyk Bartosz 0 0 0 0
36 Majchrzak Patryk 1 0 1 0
9 Krosny Patrycjusz 0 0 0 0
92 Langner Oliwier 2 1 3 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Mikulski Mateusz 0 0 0 0
71 Hanzel Patryk 1 1 2 2
89 Wróblewski Nikodem 0 0 0 0
22 Drabik Rafał 1 1 2 0
67 Figiel Paweł 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Janik Wiktor 1 0 1 0

UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Twardy Maja 60:00 7 0 7 0
31 Krysztopowicz Oskar 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Brzozowski II Szymon 1 0 1 2
89 Lenkovskij Patrik 0 0 0 0
33 Sekunda Norbert 0 0 0 2
77 Skręt Julia 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Machura Szymon 0 0 0 0
28 Brzezowski Igor 0 0 0 0
69 Bobbe Maciej 0 0 0 2
11 Kieler Emil 0 1 1 2
9 Broś Teodor 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Niekurzak Jakub 0 0 0 2
24 Sarnacki Tobiasz 0 0 0 2
5 Pospiech Wiktor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
0 Zachariasz Olaf 0 0 0 0