Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ):

    Piotr Matlakiewicz

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (MŁ)

  • Trener KH Polonia Bytom (MŁ):

    Tomasz Kowalczyk

  • Wynik:

    6:5 (2:1, 3:2, 1:2)

  • Data:

    11.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:30

  • Godzina zakończenia:

    19:25

  • Sędzia główny:

    Wojciech Czech

  • Sędzia liniowy:

    Marcin Kołodziej, Filip Gzik

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:47 EQ

Jung Samuel

1:1 07:48 EQ

Kieler Emil

2:1 09:15 EQ

Sarnacki Tobiasz Kieler Emil, Brzozowski II Szymon

3:1 22:02 EQ

Kieler Emil Bobbe Maciej

3:2 22:17 EQ

Jung Samuel Łoza Jakub

4:2 25:55 EQ

Zachariasz Olaf

5:2 29:50 EQ

Zachariasz Olaf Brzozowski II Szymon

5:3 31:56 +1

Zięba Lena Łoza Jakub

6:3 51:11 EQ

Zachariasz Olaf

6:4 52:28 EQ

Łoza Jakub Majewski Mikołaj

6:5 59:50 EQ

Jaworski Oskar

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:00 Sekunda Norbert UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
20:00 Jung Samuel KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Trzymanie
23:55 Brzozowski II Szymon UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Zahaczenie
30:34 Sekunda Norbert UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
33:45 Lisowski Wojciech KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Spóźniony atak ciałem
43:48 Machura Szymon UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Uderzenie kijem
55:51 Broś Teodor UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Twardy Maja 20:00 2 0 2 0
98 Wrona Oskar 40:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Brzozowski II Szymon 0 2 2 2
40 Lenkovskij Patrik 0 0 0 0
12 Sekunda Norbert 0 0 0 4
36 Skręt Julia 0 0 0 0
13 Machura Szymon 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Brzezowski Igor 0 0 0 0
69 Bobbe Maciej 0 1 1 0
11 Kieler Emil 2 1 3 0
88 Broś Teodor 0 0 0 2
7 Jasicki Gabriel 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Niekurzak Jakub 0 0 0 0
87 Sarnacki Tobiasz 1 0 1 0
77 Pospiech Wiktor 0 0 0 0
9 Zachariasz Olaf 3 0 3 0

KH Polonia Bytom (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
21 Nawrot Radosław 39:50 4 0 4 0
50 Chmel Paweł 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Lisowski Wojciech 0 0 0 2
5 Jachym Aleksandra 0 0 0 0
77 Zarański Oliwier 0 0 0 0
69 Jaworski Oskar 1 0 1 0
23 Kołodziej II Adam 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Leszczuk Igor 0 0 0 0
32 Kołodziejczak Błażej 0 0 0 0
18 Zięba Lena 1 0 1 0
81 Juszczak Agata 0 0 0 0
66 Knur Kamil 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Kukliński Kacper 0 0 0 0
30 Łozicki Tomasz 0 0 0 0
8 Koszel Oliwier 0 0 0 0
14 Łoza Jakub 1 2 3 0
90 Majewski Mikołaj 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Jung Samuel 2 0 2 2