Informacje
  • Gospodarze:

    KS K-ce Naprzód Janów (MŁ)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów (MŁ):

    Jakub Radwan

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (MŁ)

  • Trener KH Polonia Bytom (MŁ):

    Tomasz Kowalczyk

  • Wynik:

    13:6 (2:0, 5:2, 6:4)

  • Data:

    04.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:50

  • Sędzia główny:

    Klaudia Chrapek

  • Sędzia liniowy:

    Dawid Pabisiak, Łukasz Dybaś

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 12:19 EQ

Bukowski Dawid

2:0 17:53 EQ

Bednarek Bartosz Hofman Jonasz

3:0 21:46 EQ

Babczyński Błażej Hofman Jonasz

3:1 26:51 EQ

Jung Samuel

3:2 27:13 EQ

Jung Samuel

4:2 29:21 EQ

Szczypa Przemysław Wojsław Adam

5:2 32:07 EQ

Gruca Brian Hofman Jonasz

6:2 35:15 EQ

Gruca Brian Szczypa Przemysław

7:2 38:54 EQ

Kruszyński Michał Babczyński Błażej

8:2 40:27 EQ

Wojsław Adam Szczypa Przemysław

8:3 46:08 EQ

Łoza Jakub Jung Samuel

8:4 46:20 EQ

Majewski Mikołaj

9:4 48:52 EQ

Hofman Jakub Hofman Jonasz, Babczyński Błażej

9:5 49:46 EQ

Łoza Jakub

10:5 50:08 +1

Chodor Błażej Hofman Jonasz

11:5 53:43 EQ

Koźmiński Patryk Szczypa Przemysław, Sławski Mateusz

12:5 53:56 EQ

Hofman Jakub Chodor Błażej

13:5 56:36 EQ

Gruca Brian

13:6 56:43 EQ

Jung Samuel

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
23:49 Koszel Oliwier KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Uderzenie kijem
50:00 Lisowski Wojciech KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:00 Lisowski Wojciech KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Zahaczenie

Składy

KS K-ce Naprzód Janów (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
19 Kaczyński Dawid 00:00 0 0 0 0
36 Kica Sebastian 60:00 6 0 6 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Babczyński Błażej 1 2 3 0
37 Kruszyński Michał 1 0 1 0
66 Hofman Jonasz 0 5 5 0
87 Hofman Jakub 2 0 2 0
91 Gruca Brian 3 0 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Sławski Mateusz 0 1 1 0
69 Wojciechowski II Kac. 0 0 0 0
20 Szczypa Przemysław 1 3 4 0
47 Wojsław Adam 1 1 2 0
97 Koźmiński Patryk 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Kostorz Michał 0 0 0 0
23 Gutowski Daniel 0 0 0 0
77 Bukowski Dawid 1 0 1 0
11 Barbach Bartosz 0 0 0 0
12 Potrawa Tobiasz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
45 Bednarek Bartosz 1 0 1 0
13 Tkacz Filip 0 0 0 0
26 Chodor Błażej 1 1 2 0

KH Polonia Bytom (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
21 Nawrot Radosław 60:00 13 0 13 0
50 Chmel Paweł 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Lisowski Wojciech 0 0 0 4
77 Zarański Oliwier 0 0 0 0
69 Jaworski Oskar 0 0 0 0
23 Kołodziej II Adam 0 0 0 0
91 Leszczuk Igor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Kołodziejczak Błażej 0 0 0 0
44 Sowa Alicja 0 0 0 0
18 Zięba Lena 0 0 0 0
81 Juszczak Agata 0 0 0 0
78 Wójcik Patrycja 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Kukliński Kacper 0 0 0 0
4 Łozicki Tomasz 0 0 0 0
8 Koszel Oliwier 0 0 0 2
14 Łoza Jakub 2 0 2 0
90 Majewski Mikołaj 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Jung Samuel 3 1 4 0