Informacje
  • Gospodarze:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Yuri Chukh

  • Goście:

    Re-Plast Unia Oświęcim

  • Trener Re-Plast Unia Oświęcim:

    Kevin Constantine

  • Wynik:

    5:2 (1:2, 1:0, 3:0)

  • Data:

    17.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:05

  • Sędzia główny:

    Bartosz Kaczmarek, Sebastian Kryś

  • Sędzia liniowy:

    Grzegorz Cytawa, Maciej Byczkowski

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:57 EQ

Glenn Ryan Garshin Semen, Da Costa Teddy

0:2 06:29 EQ

Orekhin Daniil Zatko Miroslav

1:2 11:47 EQ

Sergushkin Denis Novozhilov Pavel, Jaworski Adrian

2:2 31:23 -1

Sergushkin Denis Feofanov Yegor, Orlov Yegor

3:2 41:39 +1

Smirnov Artyom Elomaa Elias

4:2 45:07 EQ

Orlov Yegor Kalinowski Michał, Feofanov Yegor

5:2 58:08 EN

Elomaa Elias Kozlov Dmitri

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:19 Glenn Ryan Re-Plast Unia Oświęcim 2 Trzymanie
30:55 Jaworski Adrian KH Energa Toruń 2 Przeszkadzanie
39:36 Da Costa Teddy Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:00 Swindlehurst Paul Re-Plast Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
42:05 Bezuska Peter Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:30 - Re-Plast Unia Oświęcim 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
52:54 Koblar Gregor Re-Plast Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
54:49 Bezuska Peter Re-Plast Unia Oświęcim 2 Atak kolanem

Składy

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
28 Svensson Anton 60:00 26 24 2 92
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
57 Kozlov Dmitri 0 1 1 0
58 Orlov Yegor 1 1 2 0
25 Novozhilov Pavel 0 1 1 0
9 Feofanov Yegor 0 2 2 0
8 Sergushkin Denis 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Smirnov Artyom 1 0 1 0
24 Gusevas Kostas 0 0 0 0
12 Bondaruk Gleb 0 0 0 0
75 Chvanchikov Andrei 0 0 0 0
44 Shabanov Mikhail 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Shkodenko Yegor 0 0 0 0
11 Jaworski Adrian 0 1 1 2
47 Elomaa Elias 1 1 2 0
10 Kalinowski Kamil 0 0 0 0
36 Saloranta Ville 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 0
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0
19 Kalinowski Michał 0 1 1 0
43 Rozhkov Yegor 0 0 0 0
79 Jaakola Konsta 0 0 0 0

Re-Plast Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clarke 58:56 30 26 4 86
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Glenn Ryan 1 0 1 2
24 Luza Patrik 0 0 0 0
10 McKenzie Brett 0 0 0 0
87 Trandin Alexei 0 0 0 0
71 Brule Gilbert 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Swindlehurst Paul 0 0 0 2
7 Pretnar Klemen 0 0 0 0
13 Sherbatov Eliezer 0 0 0 0
93 Kalan Luka 0 0 0 0
9 Koblar Gregor 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 0 0 4
6 Zatko Miroslav 0 1 1 0
96 Garshin Semen 0 1 1 0
77 Da Costa Teddy 0 1 1 2
91 Orekhin Daniil 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Wanacki Jakub 0 0 0 0
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 0 0 0 0