Informacje
  • Gospodarze:

    GKH Stoczniowiec Gdańsk

  • Trener GKH Stoczniowiec Gdańsk:

    Krzysztof Lehmann

  • Goście:

    Ciarko STS Sanok

  • Trener Ciarko STS Sanok:

    Marek Ziętara

  • Wynik:

    2:3 (0:1, 2:0, 0:2)

  • Data:

    17.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:05

  • Sędzia główny:

    Przemysław Gabryszak, Patryk Kasprzyk

  • Sędzia liniowy:

    Sławomir Szachniewicz, Wojciech Moszczyński

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 18:48 EQ

Sihvonen Riku Elo Eetu, Piippo Eemeli

1:1 33:59 EQ

Pesta Filip Strużyk Mateusz, Stasiewicz Jakub

2:1 36:46 +1

Rompkowski Maciej Stasiewicz Jakub, Lehmann Oskar

2:2 40:56 +1

Viikila Jesperi Piippo Eemeli, Elo Eetu

2:3 46:50 EQ

Skokan Tomasz Witan Maciej, Demkowicz Hubert

- 58:12 PS

Sihvonen Riku

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
13:38 Stasiewicz Jakub GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Atak kijem trzymanym oburącz
22:45 Filipek Konrad Ciarko STS Sanok 2 Atak kijem trzymanym oburącz
23:57 Rąpała Bogusław Ciarko STS Sanok 2 Zbyteczna ostrość w grze
30:59 Mocarski Krystian GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Wysoki kij
34:43 Sihvonen Riku Ciarko STS Sanok 2 Atak kijem trzymanym oburącz
36:31 Biłas Karol Ciarko STS Sanok 2 Zahaczenie
39:08 Lehmann Oskar GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Trzymanie
58:12 Leśniak Gilbert GKH Stoczniowiec Gdańsk PS Spowodowanie upadku przeciwnika
59:08 Witan Maciej Ciarko STS Sanok 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

GKH Stoczniowiec Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Szczepkowski Mikołaj 59:08 38 35 3 92
11 Soliński Wiktor 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Rompkowski Mateusz 0 0 0 0
76 Wala Jakub 0 0 0 0
73 Vitek Josef 0 0 0 0
21 Mocarski Krystian 0 0 0 2
8 Zając Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 1 1 2
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 1 1 0
93 Pesta Filip 1 0 1 0
10 Stasiewicz Jakub 0 2 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 0
27 Rompkowski Maciej 1 0 1 0
13 Rybak Michał 0 0 0 0
7 Sadowski II Michał 0 0 0 0
24 Rybak Maciej 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Zhurauski Artsiom 0 0 0 0
22 Bandarenka Dzmitry 0 0 0 0
19 Wołoszyk Bartosz 0 0 0 0
28 Drozd–N. Stanisław 0 0 0 0
15 Łabinowicz Szymon 0 0 0 0

Ciarko STS Sanok

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Spesny Patrik 60:00 25 23 2 92
31 Wojciechowski Kacper 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Olearczyk Kamil 0 0 0 0
23 Rąpała Bogusław 0 0 0 2
80 Strzyżowski Marek 0 0 0 0
19 Wilusz Mateusz 0 0 0 0
88 Biały Marcin 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kameneu Yauheni 0 0 0 0
95 Piippo Eemeli 0 2 2 0
96 Elo Eetu 0 2 2 0
47 Viikila Jesperi 1 0 1 0
13 Sihvonen Riku 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Demkowicz Hubert 0 1 1 0
12 Biłas Karol 0 0 0 2
8 Bukowski Jakub 0 0 0 0
16 Witan Maciej 0 1 1 2
10 Filipek Konrad 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Florczak Bartosz 0 0 0 0
67 Bar Sebastian 0 0 0 0
11 Łyko Łukasz 0 0 0 0
2 Skokan Tomasz 1 0 1 0
79 Bielec Maciej 0 0 0 0