4:3

(1:2, 3:1, 0:0)

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Tychy

  • Trener GKS Tychy:

    Krzysztof Majkowski

  • Goście:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Jurij Czukh

  • Wynik:

    4:3 (1:2, 3:1, 0:0)

  • Data:

    05.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:10

  • Sędzia główny:

    Robert Długi, Mateusz Niżnik

  • Sędzia liniowy:

    Kamil Korwin, Andrzej Nenko

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:08 EQ

Gościński Mateusz Mesikammen Konsta, Dupuy Jean

1:1 09:34 EQ

Feofanov Yegor Smirnov Artyom, Orlov Yegor

1:2 14:44 +1

Sergushkin Denis Orlov Yegor, Feofanov Yegor

2:2 20:34 EQ

Szczechura Alexander Martin Brycen, Seed Jason

2:3 29:27 -1

Rozhkov Yegor

3:3 33:07 EQ

Marzec Szymon Bizacki Olaf

4:3 33:37 EQ

Mroczkowski Christian Pociecha Bartłomiej, Wronka Patryk

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
13:40 Mroczkowski Christian GKS Tychy 2 Trzymanie
21:30 Osipov Artem KH Energa Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:42 Kuznetsov Sergei KH Energa Toruń 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

GKS Tychy

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
25 Raszka Ondrej 60:00 29 26 3 89
31 Murray John 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Pociecha Bartłomiej 0 1 1 0
20 Biro Marek 0 0 0 0
91 Jeziorski Bartłomiej 0 0 0 0
95 Wronka Patryk 0 1 1 0
9 Mroczkowski Christian 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Ciura Bartosz 0 0 0 0
87 Kotlorz Michał 0 0 0 0
66 Witecki Jakub 0 0 0 0
24 Galant Radosław 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Martin Brycen 0 1 1 0
27 Seed Jason 0 1 1 0
8 Szczechura Alexander 1 0 1 0
78 Cichy Michael 0 0 0 0
38 Szczechura Paul 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Bizacki Olaf 0 1 1 0
85 Mesikammen Konsta 0 1 1 0
39 Dupuy Jean 0 1 1 0
13 Rzeszutko Jarosław 0 0 0 0
11 Gościński Mateusz 1 0 1 0

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
28 Svensson Anton 58:03 31 27 4 87
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
57 Kozlov Dmitri 0 0 0 0
58 Orlov Yegor 0 2 2 0
25 Novozhilov Pavel 0 0 0 0
9 Feofanov Yegor 1 1 2 0
8 Sergushkin Denis 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Smirnov Artyom 0 1 1 0
78 Kuznetsov Sergei 0 0 0 2
12 Bondaruk Gleb 0 0 0 0
75 Chvanchikov Andrei 0 0 0 0
79 Jaakola Konsta 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Shkodenko Yegor 0 0 0 0
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
47 Elomaa Elias 0 0 0 0
10 Kalinowski Kamil 0 0 0 0
36 Saloranta Ville 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Gusevas Kostas 0 0 0 0
13 Bajwenko Oskar 0 0 0 0
19 Kalinowski Michał 0 0 0 0
43 Rozhkov Yegor 1 0 1 0
92 Osipov Artem 0 0 0 2