Informacje
  • Gospodarze:

    Comarch Cracovia

  • Trener Comarch Cracovia:

    Rudolf Rohacek

  • Goście:

    Re-Plast Unia Oświęcim

  • Trener Re-Plast Unia Oświęcim:

    Kevin Constantine

  • Wynik:

    2:4 (2:0, 0:3, 0:1)

  • Data:

    26.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:40

  • Sędzia główny:

    Paweł Breske, Robert Długi

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Bucki, Kamil Korwin

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:30 EQ

Kapica Damian Goodwin David, Ignatovich Maksim

2:0 11:35 EQ

Nejezchleb Richard Ferrara Luke, Doherty Taylor

2:1 28:32 +1

Da Costa Teddy Bartley Victor, Sherbatov Eliezer

2:2 34:38 EQ

Brule Gilbert McKenzie Brett

2:3 36:43 +1

Orekhin Daniil Trandin Alexei, Sherbatov Eliezer

2:4 51:24 -1

Koblar Gregor Bartley Victor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:59 Bartley Victor Re-Plast Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
06:29 Murphy Darcy Comarch Cracovia 2 Trzymanie
13:41 Welsh Jeremy Comarch Cracovia 2 Atak kijem trzymanym oburącz
17:02 Dudas Martin Comarch Cracovia 2 Atak kijem trzymanym oburącz
27:02 Saur Jakub Comarch Cracovia 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:36 Franek Tomas Comarch Cracovia 2 Atakowanie ciałem - natarcie
39:15 Gutwald Michal Comarch Cracovia 2 Spóźniony atak ciałem
43:19 Zatko Miroslav Re-Plast Unia Oświęcim 2 Zbyteczna ostrość w grze
50:16 Luza Patrik Re-Plast Unia Oświęcim 2 Trzymanie
60:00 Luza Patrik Re-Plast Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie

Składy

Comarch Cracovia

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
53 Kowalówka Robert 58:13 35 31 4 88
75 Szczepanik Jacek 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Dudas Martin 0 0 0 2
43 Ignatovich Maksim 0 1 1 0
51 Murphy Darcy 0 0 0 2
64 Goodwin David 0 1 1 0
95 Kapica Damian 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Doherty Taylor 0 1 1 0
90 Jezek Ales 0 0 0 0
29 Ferrara Luke 0 1 1 0
15 Welsh Jeremy 0 0 0 2
10 Nejezchleb Richard 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
89 Gula Jiri 0 0 0 0
19 Gutwald Michal 0 0 0 2
16 Tiala Taavi 0 0 0 0
14 Nemec Erik 0 0 0 0
88 Franek Tomas 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Saur Jakub 0 0 0 2
28 Widmar Joseph 0 0 0 0
84 Drzewiecki Filip 0 0 0 0
94 Csamango Stephan 0 0 0 0
8 Kamiński Łukasz 0 0 0 0

Re-Plast Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clarke 60:00 34 32 2 94
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Noworyta Patryk 0 0 0 0
24 Luza Patrik 0 0 0 4
10 McKenzie Brett 0 1 1 0
93 Kalan Luka 0 0 0 0
71 Brule Gilbert 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
64 Bartley Victor 0 2 2 2
7 Pretnar Klemen 0 0 0 0
13 Sherbatov Eliezer 0 2 2 0
77 Da Costa Teddy 1 0 1 0
91 Orekhin Daniil 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
6 Zatko Miroslav 0 0 0 2
96 Garshin Semen 0 0 0 0
87 Trandin Alexei 0 1 1 0
9 Koblar Gregor 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Malicki Patryk 0 0 0 0
14 Prusak Adrian 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 0 0 0 0