Informacje
  • Gospodarze:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Yuri Chukh

  • Goście:

    GKH Stoczniowiec Gdańsk

  • Trener GKH Stoczniowiec Gdańsk:

    Krzysztof Lehmann

  • Wynik:

    3:1 (0:0, 1:0, 2:1)

  • Data:

    31.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:10

  • Sędzia główny:

    Sebastian Kryś, Mariusz Smura

  • Sędzia liniowy:

    Grzegorz Cudek, Wiktor Zień

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 38:42 EQ

Saloranta Ville Jaakola Konsta , Jaworski Adrian

2:0 43:20 EQ

Dołęga Jarosław Jaakola Konsta , Rozhkov Yegor

3:0 53:01 EQ

Saloranta Ville Dołęga Jarosław, Rozhkov Yegor

3:1 58:48 EQ

Mocarski Krystian Vitek Josef, Zając Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
14:25 Zhurauski Artsiom GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Zahaczenie
24:48 Kozlov Dmitri KH Energa Toruń 2 Uderzenie kijem
26:34 Shkodenko Yegor KH Energa Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:11 Jaworski Adrian KH Energa Toruń 2 Uderzenie kijem
30:03 Mocarski Krystian GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:00 - KH Energa Toruń 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
44:07 Mocarski Krystian GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:58 Lehmann Oskar GKH Stoczniowiec Gdańsk 2 Opóźnianie gry
59:17 Smirnov Artyom KH Energa Toruń 4 Zbyteczna ostrość w grze
59:17 Smirnov Artyom KH Energa Toruń 10 Kara za niesportowe zachowanie
59:17 Stasiewicz Jakub GKH Stoczniowiec Gdańsk 4 Zbyteczna ostrość w grze
59:17 Stasiewicz Jakub GKH Stoczniowiec Gdańsk 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
28 Svensson Anton 60:00 20 19 1 95
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
57 Kozlov Dmitri 0 0 0 2
58 Orlov Yegor 0 0 0 0
92 Osipov Artem 0 0 0 0
9 Feofanov Yegor 0 0 0 0
8 Sergushkin Denis 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Smirnov Artyom 0 0 0 14
24 Gusevas Kostas 0 0 0 0
12 Bondaruk Gleb 0 0 0 0
75 Chvanchikov Andrei 0 0 0 0
44 Shabanov Mikhail 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Shkodenko Yegor 0 0 0 2
11 Jaworski Adrian 0 1 1 2
79 Jaakola Konsta 0 2 2 0
47 Elomaa Elias 0 0 0 0
36 Saloranta Ville 2 0 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 0
13 Bajwenko Oskar 0 0 0 0
29 Dołęga Jarosław 1 1 2 0
43 Rozhkov Yegor 0 2 2 0
25 Novozhilov Pavel 0 0 0 0

GKH Stoczniowiec Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kieler Michał 60:00 34 31 3 91
11 Soliński Wiktor 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Rompkowski Mateusz 0 0 0 0
76 Wala Jakub 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 14

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 2
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
73 Vitek Josef 0 1 1 0
21 Mocarski Krystian 1 0 1 4
8 Zając Michał 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 0
27 Rompkowski Maciej 0 0 0 0
24 Rybak Maciej 0 0 0 0
7 Sadowski II Michał 0 0 0 0
19 Wołoszyk Bartosz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Niedźwiecki Kacper 0 0 0 0
33 Zhurauski Artsiom 0 0 0 2
5 Drąg Daniel 0 0 0 0
28 Drozd–N. Stanisław 0 0 0 0
22 Bandarenka Dzmitry 0 0 0 0