Informacje
  • Gospodarze:

    JKH GKS Jastrzębie

  • Trener JKH GKS Jastrzębie :

    Robert Kalaber

  • Goście:

    Re-Plast Unia Oświęcim

  • Trener Re-Plast Unia Oświęcim:

    Kevin Constantine

  • Wynik:

    4:0 (1:0, 2:0, 1:0)

  • Data:

    24.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:05

  • Sędzia główny:

    Patryk Kasprzyk , Przemysław Gabryszak

  • Sędzia liniowy:

    Wojciech Moszczyński, Sławomir Szachniewicz

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:14 EQ

Phillips Zackary Jass Maris, Kasperlik Martin

2:0 21:59 EQ

Sołtys Jan Jass Maris

3:0 38:08 EQ

Wałęga Kamil Sołtys Jan

4:0 42:43 EQ

Jass Maris Jarosz Dominik

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:57 Hovorka Marek JKH GKS Jastrzębie 2 Uderzenie kijem
30:28 Bartley Victor Re-Plast Unia Oświęcim 2 Atakowanie ciałem - natarcie
33:11 Wałęga Kamil JKH GKS Jastrzębie 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:18 McKenzie Brett Re-Plast Unia Oświęcim 2 Uderzenie kijem
35:32 Jass Maris JKH GKS Jastrzębie 2 Opóźnianie gry
45:27 Bartley Victor Re-Plast Unia Oświęcim 2 Uderzenie kijem
51:27 Nalewajka Radosław JKH GKS Jastrzębie 2 Atak kolanem

Składy

JKH GKS Jastrzębie

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
7 Nechvatal Patrik 60:00 23 23 0 100
1 Marek David 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Bryk Mateusz 0 0 0 0
17 Górny Kamil 0 0 0 0
14 Paś Dominik 0 0 0 0
92 Urbanowicz Maciej 0 0 0 0
25 Hovorka Marek 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Sevcenko Eriks 0 0 0 0
16 Kostek Arkadiusz 0 0 0 0
82 Kasperlik Martin 0 1 1 0
89 Rac Roman 0 0 0 0
77 Phillips Zackary 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Jass Maris 1 2 3 2
59 Horzelski Marcin 0 0 0 0
21 Wałęga Kamil 1 0 1 2
18 Sołtys Jan 1 1 2 0
15 Wróbel Kamil 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Michałowski Jakub 0 0 0 0
94 Gimiński Jakub 0 0 0 0
22 Nalewajka Radosław 0 0 0 2
98 Jarosz Dominik 0 1 1 0
8 Pelaczyk Patryk 0 0 0 0

Re-Plast Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clarke 60:00 29 25 4 86
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Dudkiewicz Krzysztof 0 0 0 0
24 Luza Patrik 0 0 0 0
10 McKenzie Brett 0 0 0 2
93 Kalan Luka 0 0 0 0
71 Brule Gilbert 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
64 Bartley Victor 0 0 0 4
7 Pretnar Klemen 0 0 0 0
13 Sherbatov Eliezer 0 0 0 0
77 Da Costa Teddy 0 0 0 0
91 Orekhin Daniil 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
6 Zatko Miroslav 0 0 0 0
96 Garshin Semen 0 0 0 0
87 Trandin Alexei 0 0 0 0
9 Koblar Gregor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
14 Prusak Adrian 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 0 0 0 0