Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Tempish Polonia Bytom

  • Trener TMH Tempish Polonia Bytom:

    Tomasz Demkowicz

  • Goście:

    PGE Orlik Opole

  • Trener PGE Orlik Opole:

    Doug McKay

  • Wynik:

    5:2 (2:0, 2:1, 1:1)

  • Data:

    2017-03-01

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:05

  • Lodowisko:

    OSiR w Bytomiu

  • Sędzia główny:

    Przemysław Kępa, Michał Baca

  • Sędzia liniowy:

    Mariusz Smura, Artur Hyliński

  • Widzów:

    1000

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 16:18 R

Wanacki Jakub Salamon Błażej, Dikis Edgars

2:0 16:37 R

Biezais Elvijs Frączek Marcin , Augstkalns Edmunds

3:0 20:20 R

Bordowski Richard Vozdecky Martin

4:0 23:05 -1

Biezais Elvijs Kozłowski Tomasz , Turon David

4:1 34:31 R

Stopiński Filip Kostecki Robert, Przygodzki Martin

4:2 56:17 R

Guzik Kacper Kostecki Robert, Przygodzki Martin

5:2 58:39 PB

Kozłowski Tomasz Dikis Edgars

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:20 Stopiński Mateusz PGE Orlik Opole 2 Zahaczenie
07:14 Guzik Kacper PGE Orlik Opole 2 Przeszkadzanie
07:14 Guzik Kacper PGE Orlik Opole 10 Kara za niesportowe zachowanie
10:38 Wąsiński Karol TMH Tempish Polonia Bytom 2 Uderzenie kijem
14:00 Sznotala Łukasz PGE Orlik Opole 2 Atak kijem trzymanym oburącz
22:08 Słodczyk Marcin TMH Tempish Polonia Bytom 2 Zahaczenie
36:28 Biezais Elvijs TMH Tempish Polonia Bytom 2 Przeszkadzanie
48:05 Stopiński Mateusz PGE Orlik Opole 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:38 Biezais Elvijs TMH Tempish Polonia Bytom 2 Przeszkadzanie
52:50 Augstkalns Edmunds TMH Tempish Polonia Bytom 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

TMH Tempish Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
94 Raszka Ondrej 60:00 23 21 2 91
31 Landsman Filip 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 0 0 0
41 Turon David 0 1 1 0
89 Bordowski Richard 1 0 1 0
10 Malinik Roman 0 0 0 0
8 Vozdecky Martin 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Dikis Edgars 0 2 2 0
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
18 Kozłowski Tomasz 1 1 2 0
27 Frączek Marcin 0 1 1 0
28 Biezais Elvijs 2 0 2 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Augstkalns Edmunds 0 1 1 2
5 Wanacki Jakub 1 0 1 0
61 Salamon Błażej 0 1 1 0
91 Słodczyk Marcin 0 0 0 2
16 Wieczorek Artur 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Owczarek Sebastian 0 0 0 0
12 Działo Michał 0 0 0 0
7 Kłaczyński Sebastian 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
95 Wąsiński Karol 0 0 0 2

PGE Orlik Opole

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Murray John 57:30 35 31 4 88
33 Nobis Jarosław 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Sordon Mateusz 0 0 0 0
10 Guzik Kacper 1 0 1 12
76 Kulmala Rasmus 0 0 0 0
81 Paryzek Martin 0 0 0 0
37 Rantanen Anssi 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
72 Kartoshkin Maxim 0 0 0 0
66 Meidl Radek 0 0 0 0
92 Demyanyuk Dmytro 0 0 0 0
24 Kostek Arkadiusz 0 0 0 0
93 Sznotala Łukasz 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Stopiński Filip 1 0 1 0
15 Gorzycki Wojciech 0 0 0 0
23 Stopiński Mateusz 0 0 0 4
61 Kostecki Robert 0 2 2 0
11 Przygodzki Martin 0 2 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Szydło Sebastian 0 0 0 0
44 Gawlik Maciej 0 0 0 0
1.7