7:2

(1:0, 3:1, 3:1)

Informacje
  • Gospodarze:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Yuri Chukh

  • Goście:

    Ciarko STS Sanok

  • Trener Ciarko STS Sanok:

    Marek Ziętara

  • Wynik:

    7:2 (1:0, 3:1, 3:1)

  • Data:

    24.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:05

  • Sędzia główny:

    Robert Długi, Mateusz Niżnik

  • Sędzia liniowy:

    Grzegorz Cytawa, Andrzej Nenko

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 11:48 EQ

Smirnov Artyom Kalinowski Kamil, Bondaruk Gleb

2:0 20:19 EQ

Feofanov Yegor Sergushkin Denis, Skólmowski Bartosz

3:0 26:46 EQ

Elomaa Elias

3:1 31:02 EQ

Bukowski Jakub Witan Maciej, Biłas Karol

4:1 37:57 +1

Sergushkin Denis Feofanov Yegor, Shkodenko Yegor

5:1 42:40 +1

Elomaa Elias Smirnov Artyom, Kuznetsov Sergei

5:2 45:52 +1

Elo Eetu Piippo Eemeli, Sihvonen Riku

6:2 56:40 EQ

Sergushkin Denis Novozhilov Pavel, Skólmowski Bartosz

7:2 59:24 -1

Feofanov Yegor Sergushkin Denis

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
15:00 Biłas Karol Ciarko STS Sanok 2 Zahaczenie
33:50 Rąpała Bogusław Ciarko STS Sanok 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:44 - Ciarko STS Sanok 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
39:21 Kuznetsov Sergei KH Energa Toruń 2 Zahaczenie
41:51 Strzyżowski Marek Ciarko STS Sanok 2 Zahaczenie
42:53 Witan Maciej Ciarko STS Sanok 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:30 - KH Energa Toruń 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
47:54 Skokan Tomasz Ciarko STS Sanok 2 Atak kijem trzymanym oburącz
48:40 Chvanchikov Andrei KH Energa Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
57:35 Smirnov Artyom KH Energa Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
28 Svensson Anton 60:00 22 20 2 90
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Skólmowski Bartosz 0 2 2 0
23 Shkodenko Yegor 0 1 1 0
44 Shabanov Mikhail 0 0 0 0
9 Feofanov Yegor 2 1 3 0
8 Sergushkin Denis 2 2 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Kuznetsov Sergei 0 1 1 2
22 Smirnov Artyom 1 1 2 2
92 Osipov Artem 0 0 0 0
10 Kalinowski Kamil 0 1 1 0
12 Bondaruk Gleb 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Gusevas Kostas 0 0 0 0
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
79 Jaakola Konsta 0 0 0 0
75 Chvanchikov Andrei 0 0 0 2
47 Elomaa Elias 2 0 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 0
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0
43 Rozhkov Yegor 0 0 0 0
26 Novozhilov Pavel 0 1 1 0

Ciarko STS Sanok

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Spesny Patrik 60:00 44 37 7 84
31 Wojciechowski Kacper 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Florczak Bartosz 0 0 0 0
23 Rąpała Bogusław 0 0 0 2
80 Strzyżowski Marek 0 0 0 2
19 Wilusz Mateusz 0 0 0 0
79 Bielec Maciej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Skokan Tomasz 0 0 0 2
95 Piippo Eemeli 0 1 1 0
96 Elo Eetu 1 0 1 0
47 Viikila Jesperi 0 0 0 0
13 Sihvonen Riku 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kameneu Yauheni 0 0 0 0
12 Biłas Karol 0 1 1 2
8 Bukowski Jakub 1 0 1 0
16 Witan Maciej 0 1 1 2
10 Filipek Konrad 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Demkowicz Hubert 0 0 0 0