2:3 d.

(0:1, 2:0, 0:1, 0:1d)

Informacje
  • Gospodarze:

    Tauron Podhale Nowy Targ

  • Trener Tauron Podhale Nowy Targ:

    Andrei Gusov

  • Goście:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Jurij Czukh

  • Wynik:

    2:3 d. (0:1, 2:0, 0:1, 0:1d)

  • Data:

    17.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Sędzia główny:

    Paweł Breske, Bartosz Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

    Dawid Pabisiak, Dariusz Pobożniak

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 11:34 EQ

Shabanov Mikhail Chvanchikov Andrei, Sergushkin Denis

1:1 28:10 EQ

Vachovec Michal Svec Emil, Chaloupka Petr

2:1 33:41 +1

Bryniczka Kasper Kubat Karel, Pettersson Alexander

2:2 41:14 EQ

Smirnov Artyom Kuznetsov Sergei, Kalinowski Kamil

2:3 62:34 EQ

Bondaruk Gleb Chvanchikov Andrei, Smirnov Artyom

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
28:42 Sulka Maciej Tauron Podhale Nowy Targ 2 Zahaczenie
31:50 Sergushkin Denis KH Energa Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:25 Gusevas Kostas KH Energa Toruń 2 Przeszkadzanie

Składy

Tauron Podhale Nowy Targ

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Odrobny Przemysław 62:34 23 20 3 86
31 Brikun Ihar 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Chaloupka Petr 0 1 1 0
6 Wsół Patryk 0 0 0 0
62 Svec Emil 0 1 1 0
69 Vachovec Michal 1 0 1 0
11 Bepierszcz Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Jaśkiewicz Oskar 0 0 0 0
28 Gajor Adrian 0 0 0 0
17 Pettersson Alexander 0 1 1 0
9 Neupauer Bartłomiej 0 0 0 0
4 Hiltunen Timo 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Sulka Maciej 0 0 0 2
77 Mrugała Robert 0 0 0 0
10 Guzik Kacper 0 0 0 0
13 Bryniczka Kasper 1 0 1 0
91 Kapica Fabian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
93 Kubat Karel 0 1 1 0
14 Bochnak Ernest 0 0 0 0
25 Słowakiewicz Adrian 0 0 0 0
12 Worwa Jakub 0 0 0 0

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0
28 Svensson Anton 62:34 24 22 2 91

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 0
23 Shkodenko Yegor 0 0 0 0
75 Chvanchikov Andrei 0 2 2 0
9 Feofanov Yegor 0 0 0 0
8 Sergushkin Denis 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Kuznetsov Sergei 0 1 1 0
22 Smirnov Artyom 1 1 2 0
92 Osipov Artem 0 0 0 0
10 Kalinowski Kamil 0 1 1 0
12 Bondaruk Gleb 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Gusevas Kostas 0 0 0 2
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 0
44 Shabanov Mikhail 1 0 1 0
43 Rozhkov Yegor 0 0 0 0
29 Dołęga Jarosław 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0
79 Jaakola Konsta 0 0 0 0