Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (MŁ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (MŁ):

    Wojciech Stachura

  • Goście:

    MKS Cracovia (MŁ)

  • Trener MKS Cracovia (MŁ):

    Robert Tyczyński

  • Wynik:

    6:7 (2:3, 2:1, 2:3)

  • Data:

    20.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:30

  • Godzina zakończenia:

    16:30

  • Sędzia główny:

    Rafał Noworyta

  • Sędzia liniowy:

    Sebastian Iwaniak, Marian Witek

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:40 +1

Balasa Dawid

0:2 04:22 -1

Laszkiewicz Oskar Żądło Kamil

1:2 04:59 +1

Bratek Jan Baida Illia

2:2 10:33 EQ

Płonka Adrian Baida Danylo

2:3 18:50 +1

Kapa Damian

2:4 27:22 EQ

Balasa Dawid Gumiński Szymon

3:4 33:44 +1

Shoferovskyi Roman Baida Danylo

4:4 38:05 EQ

Baida Danylo Shoferovskyi Roman

5:4 55:55 EQ

Baida Illia

5:5 56:12 EQ

Kapa Damian

5:6 56:30 EQ

Żądło Kamil Laszkiewicz Oskar

6:6 57:43 EQ

Baida Illia Baida Danylo

6:7 59:16 EQ

Żądło Kamil Balasa Dawid

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:31 Płonka Adrian UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
03:57 Balasa Dawid MKS Cracovia (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
06:12 Laszkiewicz Oskar MKS Cracovia (MŁ) 2 Spóźniony atak ciałem
13:57 Bratek Jan UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Zahaczenie
15:53 Janeczek Jakub MKS Cracovia (MŁ) 2 Przeszkadzanie
17:46 Shoferovskyi Roman UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Uderzenie kijem
22:23 Shoferovskyi Roman UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
23:53 Sobczyk Borys MKS Cracovia (MŁ) 2 Uderzenie kijem
29:16 Tomal Miłosz MKS Cracovia (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:26 Janeczek Jakub MKS Cracovia (MŁ) 2 Wysoki kij
32:00 Płonka Adrian UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:04 Tomal Miłosz MKS Cracovia (MŁ) 2 Zahaczenie
33:38 Mętel Kamil MKS Cracovia (MŁ) 2 Trzymanie
44:34 Tomal Miłosz MKS Cracovia (MŁ) 2 Uderzenie kijem
53:18 Ludwinek Bartosz UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

UKH Unia Oświęcim (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Kura Maksymilian 04:22 2 0 2 0
78 Pędziwiatr Grzegorz 54:54 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Shoferovskyi Roman 1 1 2 4
27 Langner Aleksandra 0 0 0 0
76 Płonka Adrian 1 0 1 4
17 Baida Danylo 1 3 4 0
29 Wróbel Damian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Baida Illia 2 1 3 0
89 Ludwinek Bartosz 0 0 0 2
24 Witek Filip 0 0 0 0
32 Kot Anna 0 0 0 0
8 Bratek Jan 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Zabawski Piotr 0 0 0 0
88 Gałuszka Kacper 0 0 0 0
20 Zaborska Anna 0 0 0 0

MKS Cracovia (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Futryk Jakub 60:00 6 0 6 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lemek Mateusz 0 0 0 0
12 Sobczyk Borys 0 0 0 2
4 Laszkiewicz Oskar 1 1 2 2
6 Żądło Kamil 2 1 3 0
17 Tomal Miłosz 0 0 0 6

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Mętel Kamil 0 0 0 2
20 Najder Maksymilian 0 0 0 0
13 Balasa Dawid 2 1 3 2
15 Gumiński Szymon 0 1 1 0
8 Kapa Damian 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Kosoń Tymoteusz 0 0 0 0
19 Laska Franciszek 0 0 0 0
11 Sobolewski Jakub 0 0 0 0
18 Pawlik Dawid 0 0 0 0
10 Janeczek Jakub 0 0 0 4