Informacje
  • Gospodarze:

    MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ):

    Ryszard Kaczmarczyk

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (MŁ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (MŁ):

    Wojciech Stachura

  • Wynik:

    3:6 (3:3, 0:2, 0:1)

  • Data:

    10.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:15

  • Godzina zakończenia:

    16:00

  • Sędzia główny:

    Andrzej Nenko, Kamil Korwin

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:07 EQ

Płonka Adrian Ziober Adrian, Bratek Jan

1:1 07:58 EQ

Rączka Damian Zubek Patryk, Łojas Dawid

2:1 09:55 EQ

Łojas Dawid Rączka Damian, Kopytko Filip

2:2 17:06 -1

Baida Illia

3:2 18:58 EQ

Bryniarski Daniel Żółtek Szczepan

3:3 19:37 EQ

Baida Illia

3:4 20:32 EQ

Baida Danylo Baida Illia

3:5 23:21 EQ

Baida Danylo Bratek Jan, Płonka Adrian

3:6 55:59 EQ

Baida Illia

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:01 Bratek Jan UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Uderzenie kijem
16:57 Staniecko Mateusz UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Przeszkadzanie
22:13 Łojas Dawid MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ) 2 Uderzenie kijem
25:00 Bratek Jan UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Spóźniony atak ciałem
32:00 Shoferovskyi Roman UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:17 Pańczyk Bartłomiej MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:44 Zubek Patryk MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:41 Łojas Dawid MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
57:41 Łojas Dawid MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
99 Zając Kacper 30:44 5 0 5 0
2 Brynczka Bartosz 29:16 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Zubek Patryk 0 1 1 2
22 Gach Kamil 0 0 0 0
6 Kopytko Filip 0 1 1 0
45 Rączka Damian 1 1 2 0
72 Łojas Dawid 1 1 2 6

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Bryniarski Daniel 1 0 1 0
18 Antolak Igor 0 0 0 0
40 Żółtek Szczepan 0 1 1 0
33 Kaleta Konrad 0 0 0 0
32 Jodłowski Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Pańczyk Bartłomiej 0 0 0 2
9 Błach Jan 0 0 0 0
35 Kowalski II Kamil 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Kura Maksymilian 60:00 3 0 3 0
78 Pędziwiatr Grzegorz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Shoferovskyi Roman 0 0 0 2
89 Ludwinek Bartosz 0 0 0 0
76 Płonka Adrian 1 1 2 0
17 Baida Danylo 2 0 2 0
15 Baida Illia 3 1 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Ćwiek Przemysław 0 0 0 0
8 Bratek Jan 0 2 2 4
24 Witek Filip 0 0 0 0
32 Kot Anna 0 0 0 0
29 Wróbel Damian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Langner Aleksandra 0 0 0 0
10 Staniecko Mateusz 0 0 0 2
7 Ziober Adrian 0 1 1 0
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0
20 Zaborska Anna 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Zabawski Piotr 0 0 0 0
88 Gałuszka Kacper 0 0 0 0