Informacje
  • Gospodarze:

    MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ):

    Ryszard Kaczmarczyk

  • Goście:

    MKS Cracovia (MŁ)

  • Trener MKS Cracovia (MŁ):

    Stanisław Urban

  • Wynik:

    2:5 (2:1, 0:2, 0:2)

  • Data:

    14.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:30

  • Godzina zakończenia:

    13:35

  • Sędzia główny:

    Kamil Bryniarski, Janusz Węgrzyniak

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:33 EQ

Laszkiewicz Oskar Janeczek Jakub, Żądło Kamil

1:1 08:49 EQ

Kopytko Filip Zubek Patryk, Łojas Dawid

2:1 18:34 EQ

Kaleta Konrad

2:2 34:22 EQ

Balasa Dawid Gumiński Szymon

2:3 39:45 EQ

Laszkiewicz Oskar Laszkiewicz Oskar

2:4 54:01 +2

Laszkiewicz Oskar Kapa Damian

2:5 59:28 EQ

Żądło Kamil

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:19 - MKS Cracovia (MŁ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
13:39 Kopytko Filip MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
21:40 - MKS Cracovia (MŁ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
49:29 Gumiński Szymon MKS Cracovia (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:39 Kowalski II Kamil MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ) 2 Przeszkadzanie
53:31 Rączka Damian MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ) 2 Atak kolanem

Składy

MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
99 Zając Kacper 31:35 1 0 1 0
2 Brynczka Bartosz 28:25 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Zubek Patryk 0 1 1 0
12 Rusnak Szymon 0 0 0 0
6 Kopytko Filip 1 0 1 2
45 Rączka Damian 0 0 0 2
72 Łojas Dawid 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Pańczyk Bartłomiej 0 0 0 0
32 Jodłowski Mikołaj 0 0 0 0
18 Antolak Igor 0 0 0 0
40 Żółtek Szczepan 0 0 0 0
33 Kaleta Konrad 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Bryniarski Daniel 0 0 0 0
35 Kowalski II Kamil 0 0 0 2

MKS Cracovia (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Futryk Jakub 29:38 2 0 2 0
2 Tyczyński Igor 30:22 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Kapa Damian 0 1 1 0
20 Najder Maksymilian 0 0 0 0
4 Laszkiewicz Oskar 3 1 4 0
6 Żądło Kamil 1 1 2 0
17 Tomal Miłosz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Mętel Kamil 0 0 0 0
12 Sobczyk Borys 0 0 0 0
13 Balasa Dawid 1 0 1 0
15 Gumiński Szymon 0 1 1 2
10 Janeczek Jakub 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lemek Mateusz 0 0 0 0
14 Kosoń Tymoteusz 0 0 0 0
19 Laska Franciszek 0 0 0 0
18 Pawlik Dawid 0 0 0 0
7 Pękala Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Sobolewski Jakub 0 0 0 0