Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Cracovia (MŁ)

  • Trener MKS Cracovia (MŁ):

    Daniel Laszkiewicz

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (MŁ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (MŁ):

    Wojciech Stachura

  • Wynik:

    3:4 (1:1, 1:2, 1:1)

  • Data:

    06.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:10

  • Godzina zakończenia:

    13:00

  • Sędzia główny:

    Krzysztof Siemek

  • Sędzia liniowy:

    Filip Dudek, Konrad Siemek

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 18:38 EQ

Shoferovskyi Roman Baida Illia

1:1 19:20 EQ

Żądło Kamil Laszkiewicz Oskar, Balasa Dawid

1:2 29:03 EQ

Baida Danylo Shoferovskyi Roman

2:2 30:37 EQ

Laszkiewicz Oskar Kapa Damian

2:3 35:27 EQ

Baida Danylo

2:4 42:29 EQ

Baida Danylo Płonka Adrian

3:4 46:47 EQ

Laszkiewicz Oskar Żądło Kamil, Balasa Dawid

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
19:36 Laszkiewicz Oskar MKS Cracovia (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
19:36 Bratek Jan UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
26:07 Bratek Jan UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:20 Bratek Jan UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
43:20 Balasa Dawid MKS Cracovia (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
50:33 Janeczek Jakub MKS Cracovia (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

MKS Cracovia (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Tyczyński Igor 60:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Kapa Damian 0 1 1 0
3 Lemek Mateusz 0 0 0 0
4 Laszkiewicz Oskar 2 1 3 2
6 Żądło Kamil 1 1 2 0
13 Balasa Dawid 0 2 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Mętel Kamil 0 0 0 0
12 Sobczyk Borys 0 0 0 0
9 Pękala Mikołaj 0 0 0 0
15 Gumiński Szymon 0 0 0 0
10 Janeczek Jakub 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Najder Maksymilian 0 0 0 0
18 Pawlik Dawid 0 0 0 0
14 Kosoń Tymoteusz 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Kura Maksymilian 60:00 3 0 3 0
78 Pędziwiatr Grzegorz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Shoferovskyi Roman 1 1 2 0
27 Langner Aleksandra 0 0 0 0
16 Zabawski Piotr 0 0 0 0
17 Baida Danylo 3 0 3 0
15 Baida Illia 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Bratek Jan 0 0 0 6
89 Ludwinek Bartosz 0 0 0 0
76 Płonka Adrian 0 1 1 0
88 Gałuszka Kacper 0 0 0 0
29 Wróbel Damian 0 0 0 0