Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (MŁ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (MŁ):

    Wojciech Stachura

  • Goście:

    MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ):

    Ryszard Kaczmarczyk

  • Wynik:

    9:1 (2:0, 2:1, 5:0)

  • Data:

    06.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:00

  • Godzina zakończenia:

    13:50

  • Sędzia główny:

    Michał Baca

  • Sędzia liniowy:

    Marian Witek, Jacek Szutta

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 08:20 EQ

Shoferovskyi Roman

2:0 14:48 EQ

Baida Illia Baida Danylo, Płonka Adrian

3:0 20:43 +1

Baida Illia Baida Danylo, Płonka Adrian

3:1 21:13 EQ

Antolak Igor Zubek Patryk

4:1 26:09 EQ

Baida Danylo Płonka Adrian, Baida Illia

5:1 41:53 EQ

Bratek Jan Witek Filip, Baida Illia

6:1 42:46 EQ

Płonka Adrian Bratek Jan

7:1 45:58 EQ

Baida Illia Witek Filip

8:1 54:09 EQ

Witek Filip Shoferovskyi Roman

9:1 59:37 EQ

Baida Illia Baida Danylo, Płonka Adrian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
20:00 - MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ) 2 Opóźnianie gry
31:52 Baida Danylo UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Uderzenie kijem
34:41 Shoferovskyi Roman UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Przeszkadzanie
48:26 Bratek Jan UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Atak łokciem
51:58 Witek Filip UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Uderzenie kijem

Składy

UKH Unia Oświęcim (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Kura Maksymilian 60:00 1 0 1 0
78 Pędziwiatr Grzegorz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Shoferovskyi Roman 1 1 2 2
89 Ludwinek Bartosz 0 0 0 0
76 Płonka Adrian 1 4 5 0
17 Baida Danylo 1 3 4 2
15 Baida Illia 4 2 6 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Gałuszka Kacper 0 0 0 0
8 Bratek Jan 1 1 2 2
24 Witek Filip 1 2 3 2
16 Zabawski Piotr 0 0 0 0
29 Wróbel Damian 0 0 0 0

MMKS Podhale Nowy Targ (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Zając Kacper 60:00 9 0 9 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Gach Michał 0 0 0 0
26 Bryniarski Daniel 0 0 0 0
87 Sroka Marcin 0 0 0 0
29 Żółtek Szczepan 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Zubek Patryk 0 1 1 0
12 Gach Kamil 0 0 0 0
43 Antolak Igor 1 0 1 0
47 Błach Jan 0 0 0 0
88 Kopytko Filip 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Jodłowski Mikołaj 0 0 0 0
30 Pańczyk Bartłomiej 0 0 0 0
15 Kaleta Konrad 0 0 0 0
19 Niedośpiał Bartłomiej 0 0 0 0
22 Kowalski II Kamil 0 0 0 0