Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ):

    Michał Radwański

  • Goście:

    MKS Cracovia (MŁ)

  • Trener MKS Cracovia (MŁ):

    Robert Tyczyński

  • Wynik:

    3:2 (2:0, 0:1, 1:1)

  • Data:

    10.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:00

  • Godzina zakończenia:

    16:50

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Niemczyk, Daniel Darosz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 10:22 EQ

Burczyk Sebastian Rocki Kacper

2:0 19:09 EQ

Niemczyk Kacper Koczera Bartłomiej

2:1 23:33 EQ

Laszkiewicz Oskar Żądło Kamil

3:1 45:44 EQ

Karnas Marcel

3:2 46:20 EQ

Kapa Damian Gumiński Szymon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:50 Balasa Dawid MKS Cracovia (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:00 Czopor Maciej UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Przeszkadzanie
28:06 Koczera Bartłomiej UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Zahaczenie
38:22 Prokopiak Kacper UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Opóźnianie gry
53:50 Lemek Mateusz MKS Cracovia (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Slawik Jakub 00:00 0 0 0 0
1 Źrebiec Franciszek 60:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
53 Rocki Kacper 0 1 1 0
55 Kozioł Adam 0 0 0 0
83 Łańko Oliwier 0 0 0 0
88 Górniak Karol 0 0 0 0
77 Burczyk Sebastian 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Starościak Michał 0 0 0 0
22 Tymcio Karol 0 0 0 0
90 Sawicki Adam 0 0 0 0
81 Karnas Marcel 1 0 1 0
19 Stabryła Krzysztof 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Niemczyk Kacper 1 0 1 0
16 Koczera Bartłomiej 0 1 1 2
8 Czopor Maciej 0 0 0 2
65 Prokopiak Kacper 0 0 0 2
9 Słomiana Jakub 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Śnieżek Jan 0 0 0 0
34 Strzyżowski Filip 0 0 0 0
25 Miszczyszyn Jakub 0 0 0 0

MKS Cracovia (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Futryk Jakub 60:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Kapa Damian 1 0 1 0
20 Najder Maksymilian 0 0 0 0
4 Laszkiewicz Oskar 1 0 1 0
6 Żądło Kamil 0 1 1 0
17 Tomal Miłosz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Mętel Kamil 0 0 0 0
12 Sobczyk Borys 0 0 0 0
13 Balasa Dawid 0 0 0 2
15 Gumiński Szymon 0 1 1 0
10 Janeczek Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lemek Mateusz 0 0 0 2
14 Kosoń Tymoteusz 0 0 0 0
19 Laska Franciszek 0 0 0 0
18 Pawlik Dawid 0 0 0 0
7 Pękala Mikołaj 0 0 0 0