Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Nesta Mires Toruń

  • Trener KS Nesta Mires Toruń :

    Leszek Minge

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Andrej Kovalev

  • Wynik:

    3:2 (1:0, 1:1, 1:1)

  • Data:

    2017-03-10

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:48

  • Lodowisko:

    Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń

  • Sędzia główny:

    Paweł Kobielusz, Michał Baca

  • Sędzia liniowy:

    Grzegorz Cudek, Paweł Pomorzewski

  • Widzów:

    1950

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 09:28 +1

Kalinowski Michał Mikhailau Uladzimir, Dołęga Jarosław

2:0 24:34 +1

Dołęga Jarosław Mikhailau Uladzimir, Kalinowski Michał

2:1 27:27 EQ

Marzec Szymon Strużyk Mateusz, Rompkowski Maciej

3:1 46:47 EQ

Wiśniewski Marcin Ćwikła Rafał

3:2 52:55 +1

Kastel-Dahl Adrian Nasca Phillip, Skutchan Adam

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:00 Kastel-Dahl Adrian MH Automatyka Gdańsk 2 Opóźnianie gry
04:24 Nasca Phillip MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
04:53 Minge Daniel KS Nesta Mires Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
08:04 Kantor Krzysztof MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:12 Różycki Kacper MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
13:12 Ćwikła Rafał KS Nesta Mires Toruń 2 Trzymanie kija przeciwnika
15:26 Zhylinski Yauhen KS Nesta Mires Toruń 2 Uderzenie kijem
20:47 Minge Daniel KS Nesta Mires Toruń 2 Rzucenie na bandę
22:43 Rompkowski Maciej MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
24:47 Winiarski Piotr KS Nesta Mires Toruń 2 Zahaczenie
34:04 Trakhanov Denis KS Nesta Mires Toruń 2 Trzymanie
34:04 Nasca Phillip MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
36:55 Lidtke Miłosz KS Nesta Mires Toruń 2 Atak kijem trzymanym oburącz
36:55 Winiarski Piotr KS Nesta Mires Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
43:17 Lidtke Miłosz KS Nesta Mires Toruń 2 Zahaczenie
44:52 Steber Jan MH Automatyka Gdańsk 2 Podcięcie
45:05 Podsiadło Łukasz KS Nesta Mires Toruń 2 Rzucenie na bandę
47:25 Minge Daniel KS Nesta Mires Toruń 2 Rzucenie na bandę
49:27 Kourakh Artur KS Nesta Mires Toruń 2 Atak kijem trzymanym oburącz
50:44 Skutchan Adam MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
50:59 Ćwikła Rafał KS Nesta Mires Toruń 2 Wysoki kij
50:59 Lehmann Oskar MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
52:24 Zhylinski Yauhen KS Nesta Mires Toruń 2 Trzymanie

Składy

KS Nesta Mires Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Plaskiewicz Michał 60:00 37 35 2 94
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Zhylinski Yauhen 0 0 0 4
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 0
92 Mogila Artem 0 0 0 0
7 Kukushkin Siergiej 0 0 0 0
15 Minge Daniel 0 0 0 6

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
73 Trakhanov Denis 0 0 0 2
12 Lidtke Miłosz 0 0 0 4
19 Kalinowski Michał 1 1 2 0
23 Mikhailau Uladzimir 0 2 2 0
29 Dołęga Jarosław 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Kourakh Artur 0 0 0 2
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 2
13 Wiśniewski Marcin 1 0 1 0
26 Ćwikła Rafał 0 1 1 4
9 Winiarski Piotr 0 0 0 4

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
70 Heyka Paweł 0 0 0 0
82 Stasiewicz Jakub 0 0 0 0
77 Naparło Piotr 0 0 0 0

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Witkowski Tomasz 59:01 25 22 3 88
35 Kieler Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Josepher Zachary 0 0 0 0
3 Lehmann Oskar 0 0 0 2
24 Steber Jan 0 0 0 2
12 Polodna Petr 0 0 0 0
81 Skutchan Adam 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Falk Hampus 0 0 0 0
8 Wachowski Sebastian 0 0 0 0
88 Nasca Phillip 0 1 1 4
95 Kastel-Dahl Adrian 1 0 1 2
11 Gościński Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 2
97 Nowak Arkadiusz 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 1 1 0
15 Rompkowski Maciej 0 1 1 2
71 Marzec Szymon 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Wrycza Wojciech 0 0 0 0
48 Dolny Kamil 0 0 0 0
16 Szczerbakow Dmytro 0 0 0 0
80 Różycki Kacper 0 0 0 2
93 Pesta Filip 0 0 0 0
1.19