Informacje
  • Gospodarze:

    HUKS Torpeda Warszawa

  • Trener HUKS Torpeda Warszawa:

  • Goście:

    KH Warsaw Kings

  • Trener KH Warsaw Kings:

  • Wynik:

    0:5 (0:2, 0:2, 0:1)

  • Data:

    13.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:15

  • Godzina zakończenia:

    15:30

  • Sędzia główny:

    Kajetan Millati, Paweł Podlas

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 06:08 EQ

Krypa Adam Krypa Dariusz

0:2 19:32 EQ

Sierakowski Michał Łysiak Paweł

0:3 23:50 EQ

Witkowski Dariusz Sierakowski Michał

0:4 29:04 EQ

Witkowski Dariusz

0:5 42:19 EQ

Kremer Piotr

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:38 Krypa Adam KH Warsaw Kings 2 Atakowanie ciałem - natarcie
11:14 Nguyen Radosław HUKS Torpeda Warszawa 2 Zahaczenie
12:07 Witkowski Dariusz KH Warsaw Kings 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:53 Wasiluk Jarosław KH Warsaw Kings 2 Atak kijem trzymanym oburącz
44:51 Krypa Dariusz KH Warsaw Kings 2 Zbyteczna ostrość w grze
44:51 Krypa Dariusz KH Warsaw Kings 10 Nietakt wobec osób urzędowych
47:11 Janus Łukasz HUKS Torpeda Warszawa 10 Nietakt wobec osób urzędowych
51:03 Witkowski Dariusz KH Warsaw Kings 10 Nietakt wobec osób urzędowych

Składy

HUKS Torpeda Warszawa

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
34 Wieczorek II Łukasz 45:00 5 0 5 0
11 Piskorski Michał 14:54 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
1 Romanowski Michał 0 0 0 0
17 Jasiński Mateusz 0 0 0 0
99 Kierecki Adam 0 0 0 0
26 Janus Łukasz 0 0 0 10
10 Wojciechowski Jakub 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Gajzler Witold 0 0 0 0
36 Nguyen Radosław 0 0 0 2
25 Sadowski Michał 0 0 0 0
19 Tabaka Michał 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
46 Pac Andrzej 0 0 0 0
8 Tauber Maciej 0 0 0 0
16 Wójcik Mateusz 0 0 0 0
41 Seremak Radosław 0 0 0 0
80 Zdrojek Szymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Matkowski Artur 0 0 0 0
39 Bernaś Grzegorz 0 0 0 0
13 Pajdak Przemysław 0 0 0 0
81 Zając Marcin 0 0 0 0

KH Warsaw Kings

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
0 Lipiński Piotr 60:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Wasiluk Jarosław 0 0 0 2
6 Wach Janusz 0 0 0 0
20 Zieleziński Rafał 0 0 0 0
14 Krypa Adam 1 0 1 2
10 Krypa Dariusz 0 1 1 12

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Miąskiewicz Michał 0 0 0 0
5 Miąskiewicz Maciej 0 0 0 0
18 Mroczek Jacek 0 0 0 0
7 Kremer Piotr 1 0 1 0
12 Krześniak Paweł 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Babkowski Piotr 0 0 0 0
15 Łysiak Paweł 0 1 1 0
11 Filipek Robert 0 0 0 0
2 Sierakowski Michał 1 1 2 0
19 Feja Rafał 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Witkowski Dariusz 2 0 2 12
17 Kołodziejczyk Woj. 0 0 0 0