Informacje
  • Gospodarze:

    MMKS Podhale Nowy Targ (K)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ (K):

    Gabriel Samolej

  • Goście:

    UKH Białe Jastrzębie (K)

  • Trener UKH Białe Jastrzębie (K):

    Marek Kozyra

  • Wynik:

    3:0 (0:0, 1:0, 2:0)

  • Data:

    20.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:45

  • Godzina zakończenia:

    21:39

  • Sędzia główny:

    Kamil Bryniarski, Marcin Groblicki

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 36:36 +1

Bukowska Renata Nosal Małgorzata

2:0 59:19 EN

Szopińska Adrianna Leśniowska Agata

3:0 59:51 EQ

Szopińska Adrianna

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
25:50 Krzyżaniak Weronika UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Trzymanie
26:17 Wielkiewicz Klaudia MMKS Podhale Nowy Targ (K) 2 Zbyteczna ostrość w grze
26:17 Szymik Dominika UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Zbyteczna ostrość w grze
34:46 Cywoniuk Iga UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:47 Gacek Alicja MMKS Podhale Nowy Targ (K) 2 Przeszkadzanie
42:20 Podlipni Anna MMKS Podhale Nowy Targ (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MMKS Podhale Nowy Targ (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Furtak Zuzanna 60:00 0 0 0 0
81 Jordan Jessica 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Czaja Weronika 0 0 0 0
13 Grzybek Zuzanna 0 0 0 0
10 Mroszczak Magdalena 0 0 0 0
17 Szopińska Adrianna 2 0 2 0
12 Leśniowska Agata 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Nosal Małgorzata 0 1 1 0
95 Wielkiewicz Klaudia 0 0 0 2
16 Bukowska Renata 1 0 1 0
25 Leśnicka Anna 0 0 0 0
39 Podlipni Anna 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
80 Maciaś-P. Agnieszka 0 0 0 0
8 Zamarlik Anna 0 0 0 0
14 Węgrzyniak Amelia 0 0 0 0
7 Rokicka Olga 0 0 0 0
11 Szlachtowska Milena 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Gacek Alicja 0 0 0 2
86 Gacek Klaudia 0 0 0 0
27 Fryźlewicz Wiktoria 0 0 0 0
71 Maciaszek Amelia 0 0 0 0

UKH Białe Jastrzębie (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
96 Radomska Katarzyna 58:41 2 0 2 0
33 Chrapek Oliwia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Rostalska Karolina 0 0 0 0
17 Postel Zofia 0 0 0 0
25 Szymura Weronika 0 0 0 0
8 Szymik Dominika 0 0 0 2
18 Rduch Zuzanna 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Głąbica Magdalena 0 0 0 0
14 Cywoniuk Iga 0 0 0 2
27 Marchewka Martyna 0 0 0 0
3 Janotova Veronika 0 0 0 0
29 Kierc Wiktoria 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Marchewka Paulina 0 0 0 0
15 Świerczek Aleksandra 0 0 0 0
39 Piechaczek Rita 0 0 0 0
20 Karbowniczak Julia 0 0 0 0
99 Krzyżaniak Weronika 0 0 0 2