Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Białe Jastrzębie (K)

  • Trener UKH Białe Jastrzębie (K):

    Marek Kozyra

  • Goście:

    KS Cracovia 1906 (K)

  • Trener KS Cracovia 1906 (K):

    Stanisław Cieślak

  • Wynik:

    1:4 (1:2, 0:1, 0:1)

  • Data:

    06.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:30

  • Godzina zakończenia:

    19:15

  • Sędzia główny:

    Michał Żak

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Zięba, Mateusz Cieśla

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:24 EQ

Baran Karolina Mroczka Magda, Synowiec Małgorzata

1:1 14:40 EQ

Krzyżaniak Weronika Postel Zofia

1:2 19:00 EQ

Synowiec Małgorzata

1:3 34:01 EQ

Baran Karolina Solorz Martyna

1:4 53:45 +1

Solorz Martyna Synowiec Ewa

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:23 Kierc Wiktoria UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Gra ciałem - kobiety
36:32 Ziółkowska Wioleta KS Cracovia 1906 (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:35 Synowiec Małgorzata KS Cracovia 1906 (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:38 Postel Zofia UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:27 Kierc Wiktoria UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:27 Niechwiej-M. Kinga KS Cracovia 1906 (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:34 Cywoniuk Iga UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Gra ciałem - kobiety

Składy

UKH Białe Jastrzębie (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
96 Radomska Katarzyna 60:00 35 31 4 88
33 Chrapek Oliwia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Rostalska Karolina 0 0 0 0
17 Postel Zofia 0 1 1 2
25 Szymura Weronika 0 0 0 0
29 Kierc Wiktoria 0 0 0 4
18 Rduch Zuzanna 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Głąbica Magdalena 0 0 0 0
14 Cywoniuk Iga 0 0 0 2
27 Marchewka Martyna 0 0 0 0
99 Krzyżaniak Weronika 1 0 1 0
20 Karbowniczak Julia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Janotova Veronika 0 0 0 0
15 Świerczek Aleksandra 0 0 0 0
39 Piechaczek Rita 0 0 0 0

KS Cracovia 1906 (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Bukała Joanna 60:00 24 23 1 95
31 Oleksa Zuzanna 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Smach Karolina 0 0 0 0
16 Synowiec Ewa 0 1 1 0
15 Baran Karolina 2 0 2 0
81 Synowiec Małgorzata 1 1 2 2
67 Solorz Martyna 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
64 Ziółkowska Wioleta 0 0 0 2
11 Mroczka Magda 0 1 1 0
77 Kobylańska Agnieszka 0 0 0 0
25 Niechwiej-M. Kinga 0 0 0 2
72 Szeląg Daniela 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Isztok Nikola 0 0 0 0
5 Olszewska Magdalena 0 0 0 0
97 Firek Amelia 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Szeliga Zofia 0 0 0 0
14 Łabędź Katarzyna 0 0 0 0