Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Andrej Kovalev

  • Goście:

    KS Nesta Mires Toruń

  • Trener KS Nesta Mires Toruń :

    Leszek Minge

  • Wynik:

    4:2 (1:1, 3:1, 0:0)

  • Data:

    2017-03-05

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:20

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Sebastian Kryś, Paweł Breske

  • Sędzia liniowy:

    Wiktor Zień, Dariusz Pobożniak

  • Widzów:

    2850

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 05:56 EQ

Mogila Artem Dołęga Jarosław

1:1 17:33 EQ

Steber Jan Pesta Filip, Skutchan Adam

2:1 25:21 EQ

Kastel-Dahl Adrian Nasca Phillip

3:1 31:13 EQ

Kastel-Dahl Adrian Nowak Arkadiusz

3:2 34:03 EQ

Trakhanov Denis Dołęga Jarosław, Mikhailau Uladzimir

4:2 37:24 +1

Kastel-Dahl Adrian Gościński Mateusz, Josepher Zachary

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:55 Gościński Mateusz MH Automatyka Gdańsk 2 Atak kijem trzymanym oburącz
03:44 Skutchan Adam MH Automatyka Gdańsk 2 Rzucenie na bandę
05:36 Marzec Szymon MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
05:36 Strużyk Mateusz MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
05:36 Minge Daniel KS Nesta Mires Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
05:36 Kalinowski Michał KS Nesta Mires Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
07:21 Nasca Phillip MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
20:11 Lehmann Oskar MH Automatyka Gdańsk 2 Wysoki kij
21:18 Zhylinski Yauhen KS Nesta Mires Toruń 2 Trzymanie
22:45 Josepher Zachary MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
27:47 Rompkowski Maciej MH Automatyka Gdańsk 2 Atakowanie ciałem - natarcie
27:47 Marzec Szymon MH Automatyka Gdańsk 2 Atak kolanem
27:47 Szczerbakow Dmytro MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
27:47 Wiśniewski Marcin KS Nesta Mires Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
28:21 Kalinowski Michał KS Nesta Mires Toruń 2 Kara za niesportowe zachowanie
35:35 Kourakh Artur KS Nesta Mires Toruń 2 Wysoki kij
38:32 Husak Piotr KS Nesta Mires Toruń 2 Przeszkadzanie
43:07 Zhylinski Yauhen KS Nesta Mires Toruń 2 Trzymanie
55:04 Różycki Kacper MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:35 Husak Piotr KS Nesta Mires Toruń 2 Atak kijem trzymanym oburącz
58:40 Kantor Krzysztof MH Automatyka Gdańsk 5 Zbyteczna ostrość w grze
58:40 Kantor Krzysztof MH Automatyka Gdańsk 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
58:40 Husak Piotr KS Nesta Mires Toruń 5 Zbyteczna ostrość w grze
58:40 Husak Piotr KS Nesta Mires Toruń 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
59:40 Minge Daniel KS Nesta Mires Toruń 2 Przeszkadzanie

Składy

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Witkowski Tomasz 60:00 36 34 2 94
35 Kieler Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Josepher Zachary 0 1 1 2
3 Lehmann Oskar 0 0 0 2
24 Steber Jan 1 0 1 0
81 Skutchan Adam 0 1 1 2
93 Pesta Filip 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Falk Hampus 0 0 0 0
8 Wachowski Sebastian 0 0 0 0
88 Nasca Phillip 0 1 1 2
95 Kastel-Dahl Adrian 3 0 3 0
11 Gościński Mateusz 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 25
97 Nowak Arkadiusz 0 1 1 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 2
15 Rompkowski Maciej 0 0 0 2
71 Marzec Szymon 0 0 0 4

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Dolny Kamil 0 0 0 0
7 Wrycza Wojciech 0 0 0 0
80 Różycki Kacper 0 0 0 2
16 Szczerbakow Dmytro 0 0 0 2

KS Nesta Mires Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Plaskiewicz Michał 60:00 36 32 4 88
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Zhylinski Yauhen 0 0 0 4
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
19 Kalinowski Michał 0 0 0 4
7 Kukushkin Siergiej 0 0 0 0
15 Minge Daniel 0 0 0 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
73 Trakhanov Denis 1 0 1 0
12 Lidtke Miłosz 0 0 0 0
92 Mogila Artem 1 0 1 0
23 Mikhailau Uladzimir 0 1 1 0
29 Dołęga Jarosław 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Kourakh Artur 0 0 0 2
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 0
13 Wiśniewski Marcin 0 0 0 2
26 Ćwikła Rafał 0 0 0 0
9 Winiarski Piotr 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 0
70 Heyka Paweł 0 0 0 0
82 Stasiewicz Jakub 0 0 0 0
58 Husak Piotr 0 0 0 29
77 Naparło Piotr 0 0 0 0
1.24