2:1 k.

(0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 2:1k)

Informacje
  • Gospodarze:

    PTH Kozice Poznań (K)

  • Trener PTH Kozice Poznań (K):

    Paweł Mateja

  • Goście:

    UKH Białe Jastrzębie (K)

  • Trener UKH Białe Jastrzębie (K):

    Marek Kozyra

  • Wynik:

    2:1 k. (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 2:1k)

  • Data:

    23.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:15

  • Sędzia główny:

    Sławomir Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

    Nazarii Prokopchuk, Vitalii Slabenko

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 45:32 EQ

Kobus Alicja

1:1 46:31 EQ

Krzyżaniak Weronika Szymura Weronika, Piechaczek Rita

2:1 65:00 PS

Szymczak Roksana

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:17 Marchewka Martyna UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:00 Rostalska Karolina UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Trzymanie
20:52 Postel Zofia UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Przeszkadzanie
35:59 Szymura Weronika UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Zahaczenie
58:26 - PTH Kozice Poznań (K) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

PTH Kozice Poznań (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Adameczek Aleksand. 65:00 29 28 1 96
66 Schramm Irmina 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Schramm Ines 0 0 0 0
27 Pospieszna Wiktoria 0 0 0 0
6 Kobus Alicja 1 0 1 0
97 Schramm Ingrid 0 0 0 0
13 Stępień Matylda 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Czarnecka Weronika 0 0 0 0
9 Szymczak Roksana 0 0 0 0
47 Borowiec Patrycja 0 0 0 0
24 Żak Areta 0 0 0 0
10 Roguszczak Paulina 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Lenarczyk Agata 0 0 0 0
28 Chipchura Melissa 0 0 0 0
3 Miłkowska Karolina 0 0 0 0
16 Cybulska Agata 0 0 0 0
87 Springer Marlena 0 0 0 0

UKH Białe Jastrzębie (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
96 Radomska Katarzyna 65:00 30 29 1 96
33 Chrapek Oliwia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Rostalska Karolina 0 0 0 2
17 Postel Zofia 0 0 0 2
25 Szymura Weronika 0 1 1 2
29 Kierc Wiktoria 0 0 0 0
18 Rduch Zuzanna 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Głąbica Magdalena 0 0 0 0
14 Cywoniuk Iga 0 0 0 0
27 Marchewka Martyna 0 0 0 2
99 Krzyżaniak Weronika 1 0 1 0
20 Karbowniczak Julia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Bodzioch Anita 0 0 0 0
15 Świerczek Aleksandra 0 0 0 0
39 Piechaczek Rita 0 1 1 0
9 Komorowska Magdal. 0 0 0 0