Informacje
  • Gospodarze:

    Kojotki Naprzód Janów (K)

  • Trener Kojotki Naprzód Janów (K):

    Paweł Kurek

  • Goście:

    KS Cracovia 1906 (K)

  • Trener KS Cracovia 1906 (K):

    Stanisław Cieślak

  • Wynik:

    0:5 (0:3, 0:1, 0:1)

  • Data:

    23.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:15

  • Godzina zakończenia:

    19:05

  • Sędzia główny:

    Wojciech Czech

  • Sędzia liniowy:

    Patrycja Pirogowicz, Patryk Roemisch

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:38 EQ

Synowiec Małgorzata Baran Karolina

0:2 14:04 +1

Synowiec Małgorzata Solorz Martyna

0:3 16:42 EQ

Szeląg Daniela Olszewska Magdalena

0:4 25:20 EQ

Baran Karolina Solorz Martyna

0:5 45:49 EQ

Synowiec Małgorzata Baran Karolina

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
13:59 Kabelis–Sz. Lena Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Trzymanie
20:06 Wencel Nikola Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Przeszkadzanie
26:58 - Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
35:47 Figiel Magdalena Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Przeszkadzanie
39:03 Bulas Laura Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

Kojotki Naprzód Janów (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Cichy Wiktoria 60:00 5 0 5 0
35 Kobiela Alicja 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Secemska Katarzyna 0 0 0 0
18 Palion Antonina 0 0 0 0
21 Wesołek Dominika 0 0 0 0
15 Szafarczyk Zuzanna 0 0 0 0
19 Figiel Magdalena 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Wencel Nikola 0 0 0 2
75 Bulas Laura 0 0 0 2
29 Jankowska Jadwiga 0 0 0 0
81 Hachuła Lena 0 0 0 0
45 Jaromin Karolina 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Klonowska Kamila 0 0 0 0
66 Kabelis–Sz. Lena 0 0 0 2
78 Bula Amelia 0 0 0 0
24 Klimecka Sandra 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Kasprzyk Natalia 0 0 0 0

KS Cracovia 1906 (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Bukała Joanna 60:00 0 0 0 0
31 Oleksa Zuzanna 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Smach Karolina 0 0 0 0
16 Synowiec Ewa 0 0 0 0
15 Baran Karolina 1 2 3 0
81 Synowiec Małgorzata 3 0 3 0
67 Solorz Martyna 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
64 Ziółkowska Wioleta 0 0 0 0
5 Olszewska Magdalena 0 1 1 0
25 Niechwiej-M. Kinga 0 0 0 0
72 Szeląg Daniela 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Isztok Nikola 0 0 0 0
6 Szeliga Zofia 0 0 0 0
13 Kobylańska Francisz. 0 0 0 0
77 Kobylańska Agnieszka 0 0 0 0
68 Barcik Karolina 0 0 0 0