Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Białe Jastrzębie (K)

  • Trener UKH Białe Jastrzębie (K):

    Marek Kozyra

  • Goście:

    Kojotki Naprzód Janów (K)

  • Trener Kojotki Naprzód Janów (K):

    Paweł Kurek

  • Wynik:

    11:0 (4:0, 2:0, 5:0)

  • Data:

    12.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:45

  • Godzina zakończenia:

    17:20

  • Sędzia główny:

    , Joanna Pobożniak

  • Sędzia liniowy:

    Jarosław Syrek, Mateusz Cieśla

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:43 EQ

Szymura Weronika Szymik Dominika

2:0 03:11 EQ

Szymik Dominika

3:0 05:55 EQ

Piechaczek Rita

4:0 13:33 EQ

Rduch Zuzanna

5:0 23:13 EQ

Szymik Dominika Rduch Zuzanna

6:0 38:05 +1

Szymik Dominika

7:0 50:17 EQ

Rduch Zuzanna

8:0 53:03 EQ

Rduch Zuzanna Szymik Dominika

9:0 53:40 EQ

Kierc Wiktoria

10:0 56:31 EQ

Szymura Weronika Rduch Zuzanna

11:0 57:00 EQ

Szymura Weronika Rduch Zuzanna

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
28:05 Cywoniuk Iga UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Zbyteczna ostrość w grze
37:15 Pawlok Joanna Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:35 Bodzioch Anita UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:44 Szymura Weronika UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Uderzenie kijem
57:30 Wencel Nikola Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Gra ciałem - kobiety

Składy

UKH Białe Jastrzębie (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
96 Radomska Katarzyna 40:00 12 12 0 100
33 Chrapek Oliwia 20:00 9 9 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Rostalska Karolina 0 0 0 0
17 Postel Zofia 0 0 0 0
25 Szymura Weronika 3 0 3 2
8 Szymik Dominika 3 2 5 0
18 Rduch Zuzanna 3 3 6 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Bodzioch Anita 0 0 0 2
14 Cywoniuk Iga 0 0 0 2
27 Marchewka Martyna 0 0 0 0
29 Kierc Wiktoria 1 0 1 0
99 Krzyżaniak Weronika 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
39 Piechaczek Rita 1 0 1 0
15 Świerczek Aleksandra 0 0 0 0

Kojotki Naprzód Janów (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Cichy Wiktoria 45:08 33 26 7 78
35 Kobiela Alicja 14:52 12 8 4 66

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Wencel Nikola 0 0 0 2
75 Bulas Laura 0 0 0 0
29 Jankowska Jadwiga 0 0 0 0
15 Szafarczyk Zuzanna 0 0 0 0
19 Figiel Magdalena 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Wańczuk Natalia 0 0 0 0
78 Bula Amelia 0 0 0 0
66 Kabelis–Sz. Lena 0 0 0 0
24 Klimecka Sandra 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Zagożdżon Alicja 0 0 0 0
13 Pawlok Joanna 0 0 0 2
18 Palion Antonina 0 0 0 0
23 Nawrat Julia 0 0 0 0
21 Wesołek Dominika 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Kasprzyk Natalia 0 0 0 0
81 Hachuła Lena 0 0 0 0
45 Jaromin Karolina 0 0 0 0