Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ):

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń (MŁ)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (MŁ):

  • Wynik:

    2:13 (2:5, 0:5, 0:3)

  • Data:

    14.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

  • Godzina zakończenia:

  • Sędzia główny:

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:25 EQ

Lupanov Fedor Nawrot Michał

1:1 04:39 +1

Jaskulska Olga Banaczyk Marek

1:2 07:05 -1

Ziarkowski Kacper Szotkiewicz Emil, Nawrot Michał

1:3 07:44 -1

Nawrot Michał Ziarkowski Kacper

1:4 08:47 EQ

Podborny Rafał Wilmański Brus, Osmołowski Wiktor

2:4 11:31 EQ

Chyrkin Wowa

2:5 18:35 EQ

Podborny Rafał Wilmański Brus, Osmołowski Wiktor

2:6 20:51 EQ

Lupanov Fedor Szotkiewicz Emil

2:7 27:43 +2

Nawrot Michał Ziarkowski Kacper

2:8 28:25 +1

Podborny Rafał Wilmański Brus, Osmołowski Wiktor

2:9 34:31 EQ

Ziarkowski Kacper

2:10 36:06 EQ

Szotkiewicz Emil Ziarkowski Kacper

2:11 45:57 +2

Lupanov Fedor

2:12 54:02 EQ

Kopylov Maksym Hoszwa January

2:13 54:52 EQ

Lupanov Fedor Dobrzyński Miłosz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:28 Gimiński Marcel MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
06:35 Gimiński Marcel MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Zahaczenie
09:25 Gimiński Marcel MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Zahaczenie
22:57 Wilmański Brus MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Zahaczenie
24:52 Lupanov Fedor MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
26:45 Vitek Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Opóźnianie gry
27:07 Wasiluk Dawid GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:02 Grzelak Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Zahaczenie
37:13 Piwowarski Karol GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
41:37 Nawrot Michał MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
44:28 Feltsirovich Dzianis GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Atak kolanem
45:42 Piwowarski Karol GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Atak kolanem
49:04 Gimiński Marcel MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
55:05 Tuszkowski Maciej GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
82 Voitsenka Daniil 31:06 31 23 8 74
1 Ratajczyk Nadia 28:54 31 26 5 83

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Tuszkowski Maciej 0 0 0 2
5 Piwowarski Karol 0 0 0 4
22 Tuszkowski Adam 0 0 0 0
18 Ziniak Michał 0 0 0 0
11 Feltsirovich Dzianis 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Grzelak Julia 0 0 0 2
25 Filip Błażej 0 0 0 0
3 Bagiński Patryk 0 0 0 0
16 Vitek Jakub 0 0 0 2
21 Chyrkin Wowa 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Banaczyk Marek 0 1 1 0
12 Wasiluk Dawid 0 0 0 2
15 Sadzyński Igor 0 0 0 0
7 Pezowicz Maciej 0 0 0 0
14 Jaskulska Olga 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Kęska Nikodem 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Woźniewski Jakub 60:00 23 21 2 91
4 Chojnicki Bartosz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Lupanov Fedor 4 0 4 2
27 Szotkiewicz Emil 1 2 3 0
22 Ziarkowski Kacper 2 3 5 0
20 Hoszwa January 0 1 1 0
18 Nawrot Michał 2 2 4 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Golik Łukasz 0 0 0 0
33 Osmołowski Wiktor 0 3 3 0
32 Wilmański Brus 0 3 3 2
45 Wiensak Filip 0 0 0 0
9 Podborny Rafał 3 0 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Dobrzyński Miłosz 0 1 1 0
34 Gimiński Marcel 0 0 0 8
40 Piór Łukasz 0 0 0 0
35 Kopylov Maksym 1 0 1 0
26 Żołnowski Igor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
39 Suszko Jakub 0 0 0 0