Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ):

    Paweł Zwoliński

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń (MŁ)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (MŁ):

    Paweł Głaz

  • Wynik:

    1:14 (1:6, 0:2, 0:6)

  • Data:

    13.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:30

  • Godzina zakończenia:

    21:20

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza

  • Sędzia liniowy:

    Maciej Byczkowski, Maciej Zieliński

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:53 EQ

Ziarkowski Kacper Nawrot Michał

1:1 02:43 EQ

Ziniak Michał Feltsirovich Dzianis

1:2 02:52 EQ

Ziarkowski Kacper Lupanov Fedor

1:3 06:35 EQ

Ziarkowski Kacper Piór Łukasz, Lupanov Fedor

1:4 07:03 EQ

Lupanov Fedor Szotkiewicz Emil

1:5 16:48 +1

Ziarkowski Kacper Lupanov Fedor, Szotkiewicz Emil

1:6 19:55 +1

Lupanov Fedor Ziarkowski Kacper, Nawrot Michał

1:7 21:16 EQ

Lupanov Fedor

1:8 27:28 EQ

Piór Łukasz Szotkiewicz Emil

1:9 43:38 EQ

Wilmański Brus Gimiński Marcel

1:10 49:21 EQ

Podborny Rafał

1:11 51:53 EQ

Lupanov Fedor

1:12 54:29 EQ

Dobrzyński Miłosz Golik Łukasz

1:13 56:32 EQ

Ziarkowski Kacper Nawrot Michał, Szotkiewicz Emil

1:14 59:52 EQ

Wiensak Filip

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:53 Szotkiewicz Emil MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
16:35 Tuszkowski Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:01 Banaczyk Marek GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
39:00 Osmołowski Wiktor MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Spóźniony atak ciałem
45:34 Piór Łukasz MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
82 Voitsenka Daniil 20:00 16 10 6 62
1 Ratajczyk Nadia 40:00 37 29 8 78

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Tuszkowski Maciej 0 0 0 0
5 Piwowarski Karol 0 0 0 0
22 Tuszkowski Adam 0 0 0 2
18 Ziniak Michał 1 0 1 0
11 Feltsirovich Dzianis 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Grzelak Julia 0 0 0 0
25 Filip Błażej 0 0 0 0
3 Bagiński Patryk 0 0 0 0
16 Vitek Jakub 0 0 0 0
21 Chyrkin Wowa 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Banaczyk Marek 0 0 0 2
12 Wasiluk Dawid 0 0 0 0
15 Sadzyński Igor 0 0 0 0
7 Pezowicz Maciej 0 0 0 0
14 Jaskulska Olga 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Kęska Nikodem 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
5 Woźniewski Jakub 00:00 0 0 0 0
1 Chojnicki Bartosz 60:00 19 18 1 94

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Lupanov Fedor 4 3 7 0
27 Szotkiewicz Emil 0 4 4 2
22 Ziarkowski Kacper 5 1 6 0
20 Hoszwa January 0 0 0 0
18 Nawrot Michał 0 3 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Golik Łukasz 0 1 1 0
33 Osmołowski Wiktor 0 0 0 2
32 Wilmański Brus 1 0 1 0
45 Wiensak Filip 1 0 1 0
9 Podborny Rafał 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Dobrzyński Miłosz 1 0 1 0
34 Gimiński Marcel 0 1 1 0
40 Piór Łukasz 1 1 2 2
35 Kopylov Maksym 0 0 0 0
26 Żołnowski Igor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
39 Suszko Jakub 0 0 0 0