Informacje
  • Gospodarze:

    AH Legia Warszawa (MŁ)

  • Trener AH Legia Warszawa (MŁ):

    Michał Porębski

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ):

    Paweł Zwoliński

  • Wynik:

    5:4 (1:1, 2:2, 2:1)

  • Data:

    12.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:30

  • Godzina zakończenia:

    16:20

  • Sędzia główny:

    Kajetan Millati, Paweł Podlas

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 06:16 EQ

Bagiński Patryk Piwowarski Karol

1:1 16:31 EQ

Lewandowski Wiktor

1:2 30:49 EQ

Feltsirovich Dzianis

2:2 33:24 EQ

Chmielewski Stanisł. Rutkowski Jakub

3:2 35:56 EQ

Woźniak II Maciej Gauvin Francis

3:3 36:14 EQ

Vitek Jakub Chyrkin Wowa

3:4 47:49 EQ

Feltsirovich Dzianis

4:4 48:08 EQ

Radzimirski Jan Jurek Jiyan

5:4 49:52 EQ

Gauvin Francis Lewandowski Wiktor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:42 Ziniak Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:04 Gauvin Francis AH Legia Warszawa (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
26:38 Chyrkin Wowa GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Zahaczenie
51:47 Chmielewski Stanisł. AH Legia Warszawa (MŁ) 2 Uderzenie kijem
53:51 Ziniak Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Trzymanie

Składy

AH Legia Warszawa (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
89 Rudniev Artem 40:00 3 0 3 0
88 Cegliński Jan 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
45 Lewandowski Wiktor 1 1 2 0
37 Gajda Tymon 0 0 0 0
27 Woźniak II Maciej 1 0 1 0
46 Gauvin Francis 1 1 2 2
25 Chmielewski Stanisł. 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Trębacz Mikołaj 0 0 0 0
41 Rutkowski Jakub 0 1 1 0
11 Zdziechowski Szymon 0 0 0 0
96 Jurek Jiyan 0 1 1 0
43 Szeliga Stanisław 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Radzimirski Jan 1 0 1 0
24 Pawela Julian 0 0 0 0
7 Staniszkis Witold 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Ratajczyk Nadia 40:00 3 0 3 0
1 Voitsenka Daniil 18:31 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Tuszkowski Adam 0 0 0 0
6 Piwowarski Karol 0 1 1 0
4 Dawid Maksymilian 0 0 0 0
13 Ziniak Michał 0 0 0 4
8 Bagiński Patryk 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Banaczyk Marek 0 0 0 0
24 Filip Błażej 0 0 0 0
15 Vitek Jakub 1 0 1 0
17 Chyrkin Wowa 0 1 1 2
7 Feltsirovich Dzianis 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Grzelak Julia 0 0 0 0
14 Tuszkowski Maciej 0 0 0 0
16 Sadzyński Igor 0 0 0 0
18 Brzezińska Maja 0 0 0 0
21 Jaskulska Olga 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Kęska Nikodem 0 0 0 0