Informacje
  • Gospodarze:

    AH Legia Warszawa (MŁ)

  • Trener AH Legia Warszawa (MŁ):

    Tomasz Wołkowicz

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ):

    Paweł Zwoliński

  • Wynik:

    5:1 (0:1, 2:0, 3:0)

  • Data:

    11.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:15

  • Godzina zakończenia:

    21:15

  • Sędzia główny:

    Kajetan Millati, Paweł Meszyński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:30 EQ

Dawid Maksymilian Bagiński Patryk

1:1 22:55 EQ

Gauvin Francis Chmielewski Stanisł., Woźniak II Maciej

2:1 35:21 EQ

Woźniak II Maciej Chmielewski Stanisł.

3:1 48:24 +1

Lewandowski Wiktor

4:1 54:46 EQ

Woźniak II Maciej Lewandowski Wiktor

5:1 57:08 EQ

Woźniak II Maciej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:45 Tuszkowski Maciej GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:45 Gauvin Francis AH Legia Warszawa (MŁ) 2 Przeszkadzanie
27:13 Brzezińska Maja GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:04 Lewandowski Wiktor AH Legia Warszawa (MŁ) 2 Przeszkadzanie
59:40 Dawid Maksymilian GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Zahaczenie

Składy

AH Legia Warszawa (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
83 Rudniev Artem 40:00 1 0 1 0
88 Cegliński Jan 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
45 Lewandowski Wiktor 1 1 2 2
37 Gajda Tymon 0 0 0 0
27 Woźniak II Maciej 3 1 4 0
46 Gauvin Francis 1 0 1 2
25 Chmielewski Stanisł. 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
41 Rutkowski Jakub 0 0 0 0
11 Zdziechowski Szymon 0 0 0 0
96 Jurek Jiyan 0 0 0 0
43 Szeliga Stanisław 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Trębacz Mikołaj 0 0 0 0
28 Radzimirski Jan 0 0 0 0
33 Pawela Julian 0 0 0 0
7 Staniszkis Witold 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Voitsenka Daniil 40:00 2 0 2 0
2 Ratajczyk Nadia 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Piwowarski Karol 0 0 0 0
19 Tuszkowski Adam 0 0 0 0
13 Ziniak Michał 0 0 0 0
4 Dawid Maksymilian 1 0 1 2
8 Bagiński Patryk 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Banaczyk Marek 0 0 0 0
29 Filip Błażej 0 0 0 0
17 Chyrkin Wowa 0 0 0 0
15 Vitek Jakub 0 0 0 0
7 Feltsirovich Dzianis 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Tuszkowski Maciej 0 0 0 2
11 Grzelak Julia 0 0 0 0
21 Jaskulska Olga 0 0 0 0
18 Brzezińska Maja 0 0 0 2
16 Sadzyński Igor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Kęska Nikodem 0 0 0 0