Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń (MŁ)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (MŁ):

    Paweł Głaz

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ):

    Paweł Zwoliński

  • Wynik:

    9:0 (4:0, 4:0, 1:0)

  • Data:

    07.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    08:00

  • Godzina zakończenia:

    09:45

  • Sędzia główny:

    Sebastian Machel

  • Sędzia liniowy:

    Igor Dzięciołowski, Patryk Rutkowski

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:56 EQ

Wilmański Brus

2:0 10:48 EQ

Hoszwa January Lupanov Fedor

3:0 12:16 EQ

Wiwatowski Michał Ziarkowski Kacper

4:0 16:30 -1

Lupanov Fedor Wiwatowski Michał

5:0 20:20 EQ

Wiwatowski Michał Nawrot Michał, Ziarkowski Kacper

6:0 20:55 EQ

Lupanov Fedor Ziarkowski Kacper

7:0 21:05 EQ

Wiensak Filip Wilmański Brus

8:0 29:30 -1

Golik Łukasz Osmołowski Wiktor

9:0 58:54 EQ

Ziarkowski Kacper Lupanov Fedor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
14:34 Wiensak Filip MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:01 Nawrot Michał MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Uderzenie kijem
54:10 Nawrot Michał MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

MKS Sokoły Toruń (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Woźniewski Jakub 00:00 0 0 0 0
45 Chojnicki Bartosz 60:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Lupanov Fedor 2 2 4 0
27 Szotkiewicz Emil 0 0 0 0
22 Ziarkowski Kacper 1 3 4 0
87 Wiwatowski Michał 2 1 3 0
18 Nawrot Michał 0 1 1 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Golik Łukasz 1 0 1 0
33 Osmołowski Wiktor 0 1 1 0
32 Wilmański Brus 1 1 2 0
19 Wiensak Filip 1 0 1 2
9 Podborny Rafał 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Dobrzyński Miłosz 0 0 0 0
34 Gimiński Marcel 0 0 0 0
40 Piór Łukasz 0 0 0 0
20 Hoszwa January 1 0 1 0
26 Żołnowski Igor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
51 Pawłowski Sylwester 0 0 0 0
35 Kopylov Maksym 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
76 Voitsenka Daniil 30:30 1 0 1 0
1 Ratajczyk Nadia 29:30 8 0 8 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Piwowarski Karol 0 0 0 0
24 Filip Błażej 0 0 0 0
4 Bagiński Patryk 0 0 0 0
5 Ziniak Michał 0 0 0 0
8 Feltsirovich Dzianis 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Tuszkowski Maciej 0 0 0 0
13 Wasiluk Dawid 0 0 0 0
17 Chyrkin Wowa 0 0 0 0
16 Vitek Jakub 0 0 0 0
18 Pezowicz Maciej 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Sadzyński Igor 0 0 0 0
3 Kęska Nikodem 0 0 0 0
14 Jaskulska Olga 0 0 0 0
11 Grzelak Julia 0 0 0 0