Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń (MŁ)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (MŁ):

    Paweł Głaz

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ):

    Paweł Zwoliński

  • Wynik:

    11:0 (3:0, 4:0, 4:0)

  • Data:

    06.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:50

  • Sędzia główny:

    Michał Garne

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Tarkowski, Grzegorz Podborny

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 07:16 EQ

Piór Łukasz Kopylov Maksym

2:0 10:27 EQ

Wiensak Filip Golik Łukasz, Podborny Rafał

3:0 16:45 EQ

Ziarkowski Kacper Nawrot Michał, Wiwatowski Michał

4:0 20:12 EQ

Nawrot Michał

5:0 22:27 +1

Wilmański Brus Osmołowski Wiktor

6:0 26:02 EQ

Podborny Rafał

7:0 27:21 EQ

Lupanov Fedor

8:0 41:13 EQ

Nawrot Michał Ziarkowski Kacper, Wiwatowski Michał

9:0 43:49 EQ

Ziarkowski Kacper Wiwatowski Michał

10:0 48:05 EQ

Wiensak Filip Pawłowski Sylwester, Osmołowski Wiktor

11:0 50:30 EQ

Wiwatowski Michał Lupanov Fedor, Ziarkowski Kacper

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
21:17 Piwowarski Karol GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MKS Sokoły Toruń (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Woźniewski Jakub 60:00 0 0 0 0
45 Chojnicki Bartosz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Lupanov Fedor 1 1 2 0
27 Szotkiewicz Emil 0 0 0 0
22 Ziarkowski Kacper 2 2 4 0
87 Wiwatowski Michał 1 3 4 0
18 Nawrot Michał 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Golik Łukasz 0 1 1 0
33 Osmołowski Wiktor 0 2 2 0
32 Wilmański Brus 1 0 1 0
19 Wiensak Filip 2 0 2 0
9 Podborny Rafał 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Dobrzyński Miłosz 0 0 0 0
34 Gimiński Marcel 0 0 0 0
40 Piór Łukasz 1 0 1 0
20 Hoszwa January 0 0 0 0
26 Żołnowski Igor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
51 Pawłowski Sylwester 0 1 1 0
35 Kopylov Maksym 0 1 1 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
76 Voitsenka Daniil 29:26 7 0 7 0
1 Ratajczyk Nadia 30:34 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Piwowarski Karol 0 0 0 2
24 Filip Błażej 0 0 0 0
4 Bagiński Patryk 0 0 0 0
5 Ziniak Michał 0 0 0 0
8 Feltsirovich Dzianis 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Tuszkowski Maciej 0 0 0 0
13 Wasiluk Dawid 0 0 0 0
17 Chyrkin Wowa 0 0 0 0
16 Vitek Jakub 0 0 0 0
18 Pezowicz Maciej 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Sadzyński Igor 0 0 0 0
3 Kęska Nikodem 0 0 0 0