Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ):

    Paweł Zwoliński

  • Goście:

    AH Legia Warszawa (MŁ)

  • Trener AH Legia Warszawa (MŁ):

    Tomasz Wołkowicz

  • Wynik:

    1:8 (0:1, 0:6, 1:1)

  • Data:

    28.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:40

  • Godzina zakończenia:

    16:30

  • Sędzia główny:

    Mateusz Zieliński

  • Sędzia liniowy:

    Grzegorz Cytawa, Łukasz Wierucki

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:58 EQ

Dawid Maksymilian Gauvin Francis

0:2 23:56 EQ

Radzimirski Jan Zdziechowski Szymon

0:3 25:21 EQ

Szeliga Stanisław Woźniak II Maciej, Pawela Julian

0:4 27:19 EQ

Dawid Maksymilian Chmielewski Stanisł., Rutkowski Jakub

0:5 28:04 EQ

Chmielewski Stanisł. Gajda Tymon

0:6 37:30 EQ

Woźniak II Maciej Srokosz Tymon

0:7 39:41 EQ

Dawid Maksymilian Chmielewski Stanisł., Gauvin Francis

1:7 54:02 +2

Bagiński Patryk Ziniak Michał

1:8 59:59 +1

Radzimirski Jan Łapa Jan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
34:42 Kęska Nikodem GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Zahaczenie
44:43 - AH Legia Warszawa (MŁ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
47:59 Ziniak Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Trzymanie
49:27 Pezowicz Maciej GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Atak kolanem
50:54 Ziniak Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
52:59 Srokosz Tymon AH Legia Warszawa (MŁ) 2 Zahaczenie
53:56 Gajda Tymon AH Legia Warszawa (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
59:47 Piwowarski Karol GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
82 Voitsenka Daniil 20:00 20 19 1 95
1 Ratajczyk Nadia 40:00 27 20 7 74

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Piwowarski Karol 0 0 0 2
10 Grzelak Julia 0 0 0 0
9 Łąpieś Magdalena 0 0 0 0
18 Ziniak Michał 0 1 1 4
3 Brzezińska Maja 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Bagiński Patryk 1 0 1 0
21 Feltsirovich Dzianis 0 0 0 0
14 Jaskulska Olga 0 0 0 0
16 Pezowicz Maciej 0 0 0 2
11 Łapińska Julia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Sadzyński Igor 0 0 0 0
23 Kęska Nikodem 0 0 0 2

AH Legia Warszawa (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
83 Rudniev Artem 30:20 13 13 0 100
88 Cegliński Jan 29:40 10 9 1 90

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
41 Rutkowski Jakub 0 1 1 0
37 Gajda Tymon 0 1 1 2
25 Chmielewski Stanisł. 1 2 3 0
23 Gauvin Francis 0 2 2 0
17 Dawid Maksymilian 3 0 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
60 Kiełczewski Grzegorz 0 0 0 0
50 Srokosz Tymon 0 1 1 2
27 Woźniak II Maciej 1 1 2 0
24 Pawela Julian 0 1 1 0
43 Szeliga Stanisław 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Łapa Jan 0 1 1 0
11 Zdziechowski Szymon 0 1 1 0
96 Jurek Jiyan 0 0 0 0
28 Radzimirski Jan 2 0 2 0