Informacje
  • Gospodarze:

    AH Legia Warszawa (MŁ)

  • Trener AH Legia Warszawa (MŁ):

    Tomasz Wołkowicz

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń (MŁ)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (MŁ):

    Paweł Głaz

  • Wynik:

    5:9 (1:1, 1:5, 3:3)

  • Data:

    19.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:15

  • Godzina zakończenia:

    21:15

  • Sędzia główny:

    Paweł Meszyński, Paweł Podlas

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:53 +1

Dawid Maksymilian

1:1 14:23 EQ

Lupanov Fedor Nawrot Michał

1:2 23:34 EQ

Nawrot Michał Ziarkowski Kacper, Szotkiewicz Emil

1:3 31:18 EQ

Ziarkowski Kacper Nawrot Michał

1:4 31:55 EQ

Podborny Rafał Ziarkowski Kacper, Lupanov Fedor

1:5 33:10 EQ

Wiensak Filip Wiwatowski Michał

1:6 35:39 EQ

Lupanov Fedor Ziarkowski Kacper, Nawrot Michał

2:6 38:43 EQ

Woźniak II Maciej Szeliga Stanisław, Srokosz Tymon

2:7 42:45 EQ

Lupanov Fedor

3:7 43:58 EQ

Dawid Maksymilian Gauvin Francis

4:7 44:20 EQ

Szeliga Stanisław Gauvin Francis

4:8 46:20 EQ

Wiwatowski Michał Ziarkowski Kacper

5:8 49:40 EQ

Staniszkis Witold Jurek Jiyan

5:9 50:08 +1

Lupanov Fedor Ziarkowski Kacper, Wiwatowski Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:15 Wilmański Brus MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
06:21 Staniszkis Witold AH Legia Warszawa (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:19 Gajda Tymon AH Legia Warszawa (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
23:25 Osmołowski Wiktor MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Spóźniony atak ciałem
29:14 Rutkowski Jakub AH Legia Warszawa (MŁ) 2 Zahaczenie
31:33 Gimiński Marcel MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
31:33 Srokosz Tymon AH Legia Warszawa (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:34 Lupanov Fedor MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
49:57 Gauvin Francis AH Legia Warszawa (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
56:26 Lupanov Fedor MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Zahaczenie

Składy

AH Legia Warszawa (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
83 Rudniev Artem 00:00 0 0 0 0
88 Cegliński Jan 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
41 Rutkowski Jakub 0 0 0 2
37 Gajda Tymon 0 0 0 2
7 Szeliga Stanisław 1 1 2 0
46 Gauvin Francis 0 2 2 2
43 Dawid Maksymilian 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
60 Kiełczewski Grzegorz 0 0 0 0
50 Srokosz Tymon 0 1 1 2
27 Woźniak II Maciej 1 0 1 0
24 Pawela Julian 0 0 0 0
25 Chmielewski Stanisł. 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Zdziechowski Szymon 0 0 0 0
96 Jurek Jiyan 0 1 1 0
17 Staniszkis Witold 1 0 1 2

MKS Sokoły Toruń (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Woźniewski Jakub 00:00 0 0 0 0
45 Chojnicki Bartosz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Lupanov Fedor 4 1 5 4
27 Szotkiewicz Emil 0 1 1 0
22 Ziarkowski Kacper 1 5 6 0
87 Wiwatowski Michał 1 2 3 0
18 Nawrot Michał 1 3 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Golik Łukasz 0 0 0 0
33 Osmołowski Wiktor 0 0 0 2
32 Wilmański Brus 0 0 0 2
19 Wiensak Filip 1 0 1 0
9 Podborny Rafał 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Dobrzyński Miłosz 0 0 0 0
34 Gimiński Marcel 0 0 0 2
40 Piór Łukasz 0 0 0 0
20 Hoszwa January 0 0 0 0
26 Żołnowski Igor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
39 Suszko Jakub 0 0 0 0