Informacje
  • Gospodarze:

    Rolkowy Mińsk HKS

  • Trener Rolkowy Mińsk HKS:

    Paweł Milart

  • Goście:

    HUKS Torpeda Warszawa

  • Trener HUKS Torpeda Warszawa:

    Robert Tchórzewski

  • Wynik:

    4:3 (2:1, 2:2, 0:0)

  • Data:

    31.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    09:00

  • Godzina zakończenia:

    11:15

  • Sędzia główny:

    Kajetan Milatti, Paweł Podlas

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 11:10 EQ

Pochmara Rafał Milart Paweł

1:1 15:03 EQ

Wacławski Tomasz Seremak Radosław

2:1 18:28 EQ

Płochocki Sebastian Piętka Krzysztof

3:1 30:28 EQ

Ołdak Kamil

3:2 35:53 +1

Romanowski Michał

4:2 36:18 EQ

Milart Paweł

4:3 39:34 EQ

Romanowski Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:10 Pac Andrzej HUKS Torpeda Warszawa 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
05:28 - Rolkowy Mińsk HKS 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
34:40 Zych Mateusz Rolkowy Mińsk HKS 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:41 Zdrojek Szymon HUKS Torpeda Warszawa 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:08 - Rolkowy Mińsk HKS 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

Rolkowy Mińsk HKS

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
69 Jacak Mikołaj 57:38 3 0 3 0
12 Piotrkowicz Michał 02:22 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Ołdak Kamil 1 0 1 0
76 Pochmara Michał 0 0 0 0
79 Dłużewski Wojciech 0 0 0 0
20 Rutkowski Daniel 0 0 0 0
9 Seroczyński Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
59 Proniewicz Maciej 0 0 0 0
21 Wagner Kacper 0 0 0 0
81 Plewka Arkadiusz 0 0 0 0
89 Milart Paweł 1 1 2 0
19 Pochmara Rafał 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Zych Mateusz 0 0 0 2
77 Pastwa Franciszek 0 0 0 0
16 Jacak Bogusław 0 0 0 0
7 Piętka Krzysztof 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
75 Szylling Roland 0 0 0 0
18 Płochocki Sebastian 1 0 1 0

HUKS Torpeda Warszawa

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
91 Piskorski Michał 60:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Wojciechowski Jakub 0 0 0 0
46 Pac Andrzej 0 0 0 2
13 Śmietański Piotr 0 0 0 0
26 Janus Łukasz 0 0 0 0
24 Zdrojek Szymon 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Romanowski Michał 2 0 2 0
5 Jasiński Mateusz 0 0 0 0
92 Wacławski Tomasz 1 0 1 0
41 Seremak Radosław 0 1 1 0
16 Wójcik Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Gajzler Witold 0 0 0 0
36 Nguyen Radosław 0 0 0 0
51 Zając Marcin 0 0 0 0
81 Sajdak Bartłomiej 0 0 0 0
35 Maksimau Pavel 0 0 0 0