1:3

(1:1, 0:1, 0:1)

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Tychy

  • Trener GKS Tychy:

    Krzysztof Majkowski

  • Goście:

    Re-Plast Unia Oświęcim

  • Trener Re-Plast Unia Oświęcim:

    Dariusz Kosek

  • Wynik:

    1:3 (1:1, 0:1, 0:1)

  • Data:

    28.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    20:00

  • Godzina zakończenia:

    22:10

  • Sędzia główny:

    Tomasz Radzik, Paweł Kosidło

  • Sędzia liniowy:

    Sławomir Szachniewicz, Wojciech Moszczyński

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 12:25 EQ

Komorski Filip Martin Brycen

1:1 13:46 EQ

Orekhin Daniil Da Costa Teddy, Sherbatov Eliezer

1:2 39:46 EQ

Kalan Luka Noworyta Patryk, McKenzie Brett

1:3 51:22 +1

Da Costa Teddy Glenn Ryan, Sherbatov Eliezer

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
16:32 Marzec Szymon GKS Tychy 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:42 Bezuska Peter Re-Plast Unia Oświęcim 2 Uderzenie kijem
50:30 Dupuy Jean GKS Tychy 2 Zbyteczna ostrość w grze
50:30 Ciura Bartosz GKS Tychy 2 Zbyteczna ostrość w grze
50:30 McKenzie Brett Re-Plast Unia Oświęcim 2 Zbyteczna ostrość w grze
54:33 Trandin Alexei Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

GKS Tychy

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Murray John 59:15 25 22 3 88
18 Lewartowski Kamil 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Biro Marek 0 0 0 0
67 Pociecha Bartłomiej 0 0 0 0
91 Jeziorski Bartłomiej 0 0 0 0
5 Komorski Filip 1 0 1 0
11 Gościński Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Ciura Bartosz 0 0 0 2
85 Mesikammen Konsta 0 0 0 0
66 Witecki Jakub 0 0 0 0
24 Galant Radosław 0 0 0 0
17 Krzyżek Jan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Martin Brycen 0 1 1 0
27 Seed Jason 0 0 0 0
95 Wronka Patryk 0 0 0 0
78 Cichy Michael 0 0 0 0
9 Mroczkowski Christian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Kogut Patryk 0 0 0 0
12 Bizacki Olaf 0 0 0 0
39 Dupuy Jean 0 0 0 2
13 Rzeszutko Jarosław 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 2

Re-Plast Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clarke 60:00 35 34 1 97
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Zatko Miroslav 0 0 0 0
7 Pretnar Klemen 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0
93 Kalan Luka 1 0 1 0
9 Koblar Gregor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 0 0 2
47 Glenn Ryan 0 1 1 0
13 Sherbatov Eliezer 0 2 2 0
87 Trandin Alexei 0 0 0 2
10 McKenzie Brett 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Prusak Adrian 0 0 0 0
24 Luza Patrik 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0
77 Da Costa Teddy 1 1 2 0
91 Orekhin Daniil 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
55 Noworyta Patryk 0 1 1 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 0 0 0 0