Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Nesta Mires Toruń

  • Trener KS Nesta Mires Toruń :

    Leszek Minge

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Andrei Kovalev

  • Wynik:

    4:1 (3:1, 1:0, 0:0)

  • Data:

    2017-02-26

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:05

  • Lodowisko:

    Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń

  • Sędzia główny:

    Michał Baca, Sebastian Kryś

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Bucki, Paweł Kosidło

  • Widzów:

    1600

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:09 +1

Minge Daniel Kukushkin Siergiej, Zhylinski Yauhen

1:1 04:08 +1

Josepher Zachary Skutchan Adam

2:1 10:10 +1

Minge Daniel Zhylinski Yauhen

3:1 18:36 EQ

Mogila Artem Dołęga Jarosław

4:1 27:28 EQ

Kukushkin Siergiej Minge Daniel, Zhylinski Yauhen

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:42 Steber Jan MH Automatyka Gdańsk 2 Rzucenie na bandę
02:55 Nowak Arkadiusz MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
02:55 Winiarski Piotr KS Nesta Mires Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
03:24 Lidtke Miłosz KS Nesta Mires Toruń 2 Trzymanie
08:07 Wachowski Sebastian MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
09:16 Josepher Zachary MH Automatyka Gdańsk 2 Atak kijem trzymanym oburącz
14:33 Josepher Zachary MH Automatyka Gdańsk 2 Wysoki kij
19:34 Lehmann Oskar MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
20:32 Zhylinski Yauhen KS Nesta Mires Toruń 2 Przeszkadzanie
38:19 Josepher Zachary MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
48:06 Rompkowski Maciej MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
48:50 Wachowski Sebastian MH Automatyka Gdańsk 2 Rzucenie na bandę
51:41 Szczerbakow Dmytro MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
51:41 Kourakh Artur KS Nesta Mires Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
54:31 - KS Nesta Mires Toruń 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
55:41 Mikhailau Uladzimir KS Nesta Mires Toruń 2 Zahaczenie
58:04 Josepher Zachary MH Automatyka Gdańsk 2 Opóźnianie gry

Składy

KS Nesta Mires Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Plaskiewicz Michał 60:00 31 30 1 96
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Zhylinski Yauhen 0 3 3 2
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
19 Kalinowski Michał 0 0 0 0
7 Kukushkin Siergiej 1 1 2 0
15 Minge Daniel 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
73 Trakhanov Denis 0 0 0 0
12 Lidtke Miłosz 0 0 0 2
92 Mogila Artem 1 0 1 0
23 Mikhailau Uladzimir 0 0 0 2
29 Dołęga Jarosław 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Kourakh Artur 0 0 0 2
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 0
13 Wiśniewski Marcin 0 0 0 0
26 Ćwikła Rafał 0 0 0 0
9 Winiarski Piotr 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 0
70 Heyka Paweł 0 0 0 0
82 Stasiewicz Jakub 0 0 0 0
58 Husak Piotr 0 0 0 0
77 Naparło Piotr 0 0 0 0

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Witkowski Tomasz 60:00 28 24 4 85
35 Kieler Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Josepher Zachary 1 0 1 8
3 Lehmann Oskar 0 0 0 2
81 Skutchan Adam 0 1 1 0
15 Rompkowski Maciej 0 0 0 2
24 Steber Jan 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Wachowski Sebastian 0 0 0 4
55 Falk Hampus 0 0 0 0
11 Gościński Mateusz 0 0 0 0
95 Kastel-Dahl Adrian 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 0
97 Nowak Arkadiusz 0 0 0 2
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
80 Różycki Kacper 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Gerasymenko Kyrylo 0 0 0 0
69 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
7 Wrycza Wojciech 0 0 0 0
16 Szczerbakow Dmytro 0 0 0 2
1.24