Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM):

    Krzysztof Ząbkiewicz

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (JM)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (JM):

    Adam Żogała

  • Wynik:

    4:3 k. (2:1, 1:0, 0:2, 0:0, 1:0k)

  • Data:

    28.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:00

  • Godzina zakończenia:

    14:30

  • Sędzia główny:

    Andrzej Nenko

  • Sędzia liniowy:

    Marcin Groblicki, Krzysztof Worwa

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:43 EQ

Burczyk Sebastian Niemczyk Kacper, Łańko Oliwier

1:1 09:07 EQ

Klimczyk Mateusz Kusak Patryk

2:1 19:16 EQ

Dulęba Marcin Skopiński Piotr, Burczyk Sebastian

3:1 26:54 EQ

Radwański Aleks Dulęba Marcin, Orzechowski Radosł.

3:2 40:47 +1

Wilk Daniel Siemasz Szymon, Kusak Patryk

3:3 58:26 +1

Baida Illia Nikolaevich Ihor

4:3 65:00 PS

Dulęba Marcin

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
13:21 Siemasz Szymon UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Przeszkadzanie
29:11 Orzechowski Radosł. UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Zahaczenie
31:24 Nikolaevich Ihor UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:19 Kusak Patryk UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Wysoki kij
37:15 Czapelskyi Andrei UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Zahaczenie
38:17 Pisula Paweł UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
39:01 Dulęba Marcin UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Uderzenie kijem
40:47 Orzechowski Radosł. UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Zahaczenie
45:37 Dulęba Marcin UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:51 Baida Illia UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Atak łokciem
56:00 Shoferovskyi Roman UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Trzymanie
57:21 Dulęba Marcin UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Zahaczenie
57:21 Dulęba Marcin UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
61:09 Wilk Daniel UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Trzymanie
63:03 Shoferovskyi Roman UKH Unia Oświęcim (JM) 2 Przeszkadzanie

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Wiszyński Filip 65:00 37 34 3 91
30 Buczek Dominik 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
79 Rocki Kacper 0 0 0 0
5 Starościak Michał 0 0 0 0
97 Radwański Aleks 1 0 1 0
9 Pisula Paweł 0 0 0 2
11 Mazur II Jakub 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
80 Orzechowski Radosł. 0 1 1 4
24 Koczera Mateusz 0 0 0 0
88 Skopiński Piotr 0 1 1 0
16 Dulęba Marcin 1 1 2 8
29 Żółkiewicz Dawid 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Niemczyk Kacper 0 1 1 0
20 Łańko Oliwier 0 1 1 0
10 Burczyk Sebastian 1 1 2 0
92 Sudyka Jakub 0 0 0 0
38 Górniak Karol 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
70 Kaczkowski Gabriel 00:00 0 0 0 0
33 Gąsior Adrian 65:00 35 32 3 91

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Siemasz Szymon 0 1 1 2
93 Maniak Wiktor 0 0 0 0
78 Klimczyk Mateusz 1 0 1 0
28 Wilk Daniel 1 0 1 2
19 Kusak Patryk 0 2 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Pencko Miłosz 0 0 0 0
87 Kukla Igor 0 0 0 0
76 Płonka Adrian 0 0 0 0
15 Baida Illia 1 0 1 2
90 Nikolaevich Ihor 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Czapelskyi Andrei 0 0 0 2
7 Shoferovskyi Roman 0 0 0 4
3 Wróbel Damian 0 0 0 0
98 Zygmunt Michał 0 0 0 0
44 Niewiadomski Igor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Bratek Jan 0 0 0 0
36 Kovalchuk Mykhailo 0 0 0 0