Informacje
  • Gospodarze:

    KH Polonia Bytom (JM)

  • Trener KH Polonia Bytom (JM):

    JĘDRZEJCZYK DANIEL

  • Goście:

    KS K-ce Naprzód Janów (JM)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów (JM):

    PARZYSZEK ADRIAN

  • Wynik:

    6:4 (1:0, 1:1, 4:3)

  • Data:

    29.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:00

  • Godzina zakończenia:

    13:00

  • Sędzia główny:

    MAZUR DAWID

  • Sędzia liniowy:

    DYBAŚ ŁUKASZ, CZUDOWSKI DAMIAN

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 09:43 EQ

Spyrka Bartłomiej Zając Wojciech, Łukawski Kacper

2:0 27:27 +1

Zając Wojciech Wybiral Paweł, Pawlik Paweł

2:1 35:00 EQ

Ciepielewski Piotr Krok Mateusz, Kowolik Igor

2:2 40:47 EQ

Menc Aleks

2:3 46:17 EQ

Musioł Jakub Gruca Brian, Gruca Brian

3:3 47:27 EQ

Kociszewski Mikołaj Zając Wojciech, Gurzyński Szymon

4:3 52:30 EQ

Gurzyński Szymon Kociszewski Mikołaj, Wybiral Paweł

5:3 53:43 EQ

Gurzyński Szymon Zając Wojciech, Karasiński Arkadiusz

5:4 57:41 EQ

Ciepielewski Piotr Chodor Błażej

6:4 59:48 EN

Kociszewski Mikołaj Łukawski Kacper

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
15:37 Timm Sebastian KS K-ce Naprzód Janów (JM) 2 Zahaczenie
25:37 Moś Karol KS K-ce Naprzód Janów (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:50 Ciepielewski Piotr KS K-ce Naprzód Janów (JM) 2 Przeszkadzanie

Składy

KH Polonia Bytom (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Gauvin Antoni 60:00 33 29 4 87
30 Wieczorek IV Łukasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Pawlik Paweł 0 1 1 0
20 Stępień Jan 0 0 0 0
11 Wybiral Paweł 0 2 2 0
8 Gurzyński Szymon 2 1 3 0
19 Kociszewski Mikołaj 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Łukawski Kacper 0 2 2 0
14 Majewski Mikołaj 0 0 0 0
17 Karasiński Arkadiusz 0 1 1 0
10 Zając Wojciech 1 3 4 0
13 Spyrka Bartłomiej 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Szlomski Marcin 0 0 0 0
21 Mróz Jakub 0 0 0 0
16 Chodak Andrzej 0 0 0 0

KS K-ce Naprzód Janów (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Grobelkiewicz Tomasz 58:35 36 31 5 86
30 Kupka Jan 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kowolik Igor 0 1 1 0
29 Timm Sebastian 0 0 0 2
77 Krok Mateusz 0 1 1 0
10 Ciepielewski Piotr 2 0 2 2
7 Macioł Maciej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Chodor Błażej 0 1 1 0
18 Wojciechowski II Kac. 0 0 0 0
69 Musioł Jakub 1 0 1 0
97 Menc Aleks 1 0 1 0
78 Moś Karol 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Bujok Paweł 0 0 0 0
25 Sławski Mateusz 0 0 0 0
48 Hofman Jakub 0 0 0 0
66 Hofman Jonasz 0 0 0 0
91 Gruca Brian 0 1 1 0