Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Nesta Mires Toruń

  • Trener KS Nesta Mires Toruń :

    Leszek Minge

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Andrej Kovalev

  • Wynik:

    2:3 (0:2, 0:0, 2:1)

  • Data:

    2017-02-24

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:30

  • Lodowisko:

    Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń

  • Sędzia główny:

    Przemysław Kępa, Paweł Kobielusz

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Pomorzewski, Piotr Matlakiewicz

  • Widzów:

    1660

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:57 EQ

Polodna Petr Falk Hampus, Wachowski Sebastian

0:2 19:35 EQ

Kastel-Dahl Adrian Josepher Zachary

1:2 41:11 EQ

Kalinowski Michał Dołęga Jarosław

1:3 49:37 +2

Skutchan Adam Josepher Zachary, Falk Hampus

2:3 56:10 +1

Lidtke Miłosz Minge Daniel, Mogila Artem

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:24 Podsiadło Łukasz KS Nesta Mires Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
09:42 Fraszko Bartosz KS Nesta Mires Toruń 2 Uderzenie kijem
09:42 Wachowski Sebastian MH Automatyka Gdańsk 2 Uderzenie kijem
18:04 Ćwikła Rafał KS Nesta Mires Toruń 2 Zahaczenie
19:15 Falk Hampus MH Automatyka Gdańsk 2 Wysoki kij
19:15 Marzec Szymon MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
19:15 Podsiadło Łukasz KS Nesta Mires Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
25:36 Strużyk Mateusz MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
29:10 Winiarski Piotr KS Nesta Mires Toruń 2 Uderzenie kijem
29:28 Falk Hampus MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
31:48 Skutchan Adam MH Automatyka Gdańsk 2 Rzucenie na bandę
38:32 Ćwikła Rafał KS Nesta Mires Toruń 2 Wysoki kij
47:16 Zhylinski Yauhen KS Nesta Mires Toruń 4 Zbyteczna ostrość w grze
47:16 Szczerbakow Dmytro MH Automatyka Gdańsk 4 Zbyteczna ostrość w grze
48:17 Mikhailau Uladzimir KS Nesta Mires Toruń 2 Zahaczenie
48:22 Kalinowski Michał KS Nesta Mires Toruń 2 Uderzenie kijem
53:43 Jaworski Adrian KS Nesta Mires Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:28 - MH Automatyka Gdańsk 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

KS Nesta Mires Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Studziński Mateusz 59:40 32 29 3 90
1 Plaskiewicz Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Zhylinski Yauhen 0 0 0 4
11 Jaworski Adrian 0 0 0 2
10 Fraszko Bartosz 0 0 0 2
7 Kukushkin Siergiej 0 0 0 0
15 Minge Daniel 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
73 Trakhanov Denis 0 0 0 0
12 Lidtke Miłosz 1 0 1 0
19 Kalinowski Michał 1 0 1 2
23 Mikhailau Uladzimir 0 0 0 2
29 Dołęga Jarosław 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Kourakh Artur 0 0 0 0
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 4
13 Wiśniewski Marcin 0 0 0 0
26 Ćwikła Rafał 0 0 0 4
92 Mogila Artem 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 0
70 Heyka Paweł 0 0 0 0
82 Stasiewicz Jakub 0 0 0 0
9 Winiarski Piotr 0 0 0 2
77 Naparło Piotr 0 0 0 0

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Witkowski Tomasz 60:00 24 22 2 91
35 Kieler Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Josepher Zachary 0 2 2 0
6 Lehmann Oskar 0 0 0 0
81 Skutchan Adam 1 0 1 2
12 Polodna Petr 1 0 1 0
24 Steber Jan 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Wachowski Sebastian 0 1 1 2
55 Falk Hampus 0 2 2 4
93 Pesta Filip 0 0 0 0
95 Kastel-Dahl Adrian 1 0 1 0
11 Gościński Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Nowak Arkadiusz 0 0 0 0
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 2
15 Rompkowski Maciej 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
27 Gerasymenko Kyrylo 0 0 0 0
16 Szczerbakow Dmytro 0 0 0 4
80 Różycki Kacper 0 0 0 0
7 Wrycza Wojciech 0 0 0 0
1.19